Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaziantep Eşli buluşma ya ne dersiniz :??

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar biz scw ile ilgili yaptıklarımızı face ve okulda da paylaşıyoruz konuşuyoruz..
çok samimi olduğumuz hanım arkadaşlarımız ne eğlenceli dediler bende siz de gelin dedim..

bu hafta onlar da gelmek istiyor..
evli olanlar eşleri ile
kız arkadşı olanlar kız arkadaşları ile
olmayanlar konu komşuyu alıp gelsinler diye düşündüm..(bu cümle espri)

ama böyle hanım arkadaşlar da birbiri ile tanışmış olurlar bizle sohbet ederler..isterlerse kendi kendilerine de sohbet ederler..
ne dersiniz ben çok güzel olur.

biz 2+2 yiz

sizin yorumlarınızı bekliyorum...teşekkürler

varol çok iyi olur her yere lazım böyle buluşma ;)

abi ben bekarım, kız arkadaşım yok, kimi getireyim???bi fikir verirmisin başka getirsem olmaz mı:)

abi hayırlı buluşmalar..bu arada konukomşu fikri çok hoş..koptum bu espiriye:)

abi ben bekarım, kız arkadaşım yok, kimi getireyim???bi fikir verirmisin başka getirsem olmaz mı:)

yok başka getirme milleti baştan çıkarmasın
ya bizde yok bende bekarım..bende de kız arkadaş yok..okuldan arkadaşlar ile gelmeyi düşünüyoruz ama orda yanlızlık çekmemleri gerekiyor tabi

Bayanlar daha çabuk kaynaşıyorlar abi bizler gibi değiller. Anında başlıyorlar erkekleri çekiştirmeye :), ondan sonra kızılca kıyamet kopuyor.
Güzel düşünce tebrik ediyorum :eek:key:

arkadaşlar biz scw ile ilgili yaptıklarımızı face ve okulda da paylaşıyoruz konuşuyoruz..
çok samimi olduğumuz hanım arkadaşlarımız ne eğlenceli dediler bende siz de gelin dedim..

bu hafta onlar da gelmek istiyor..
evli olanlar eşleri ile
kız arkadşı olanlar kız arkadaşları ile
olmayanlar konu komşuyu alıp gelsinler diye düşündüm..(bu cümle espri)

ama böyle hanım arkadaşlar da birbiri ile tanışmış olurlar bizle sohbet ederler..isterlerse kendi kendilerine de sohbet ederler..
ne dersiniz ben çok güzel olur.

biz 2+2 yiz

sizin yorumlarınızı bekliyorum...teşekkürler

bu hafta Nizip'e mi gitcez yoksa hürremdemi yapcaz varol abi.

bu hafta yine hürremdeyiz ömer
varol abi benim aram iyi degil o yüzden yalnız gelicem

Geri
Üst Alt