Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaziantep Altea için Usta

joeblack

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar antepde aracınızı nereye gösteriyorsunuz? Bildiğiniz tavsiye edeceginiz iyi bir usta varmı?

slm arkadaşlar antepde aracınızı nereye gösteriyorsunuz? Bildiğiniz tavsiye edeceginiz iyi bir usta varmı?
arkadaşım ben aracımı aldım alalı kamyon tamircisi çok sanatkar her türlü otomobilden anlayan bir usta var ona güveniyorum hiç servis yüzü görmedim...
istersen adres bilgilerini veririm...

aracın marka model ve arıza yada bakıma göre bir çok usta ve özel servis namında tanıyorum bilgileri verirsen en uygun olanın adres bilgilerini yazarım...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
tşk. aracım şoför tarafından zeminden su alıyor sadece onun için değil aracı yeni aldım. bakım ve araçla ilgili ALTEA yı tanıyan bir usta olursa iyi olur.

öncelikle hayırlı olsun aracınız Gaziantepte vw ustası bir kaç yer var dolayısıyla seatlarada onlar bakıyor tabandan su alma olayını kaportacı ile görüşebiliriz aracı lifte alıp hiç altına baktınız mı vuruk vs varmı?

Geri
Üst Alt