Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gazete Manşetleri hakkında bir soru..

Floydian

Kayıtlı Üye
Gazete manşetlerindeki baş sayfalar saat kaçta değişiyor otomatik olarak belli bir saati varmı?

Acaba araba dergilerininde (Oto Show, Otohaber, Car, vs.) kapaklarını ekleme gibi bir şanşımız varmı?

Teşekkürler..

Gazete manşetlerindeki baş sayfalar saat kaçta değişiyor otomatik olarak belli bir saati varmı?

Acaba araba dergilerininde (Oto Show, Otohaber, Car, vs.) kapaklarını ekleme gibi bir şanşımız varmı?

Teşekkürler..

güüzel sormuşsun alp ben her ay trtuning dergisi alan biri olaraktan diğer dergiler içinde kapaktan yola çıkarak bir fikir yürütebilriz :):eek:key:

saati önemli değil de otomobil dergileri konusuna katılıyorum.. :eek:key:

güzel istek ama ikisi farklı şeyler..
oto dergilerinin kapak sayfalarında okunacak pek birşey yok..
bide dergiler galiba ya haftada yada ayda bir çıkıyor...
olmasın demedim..sadece seyrek ya değer mi diye düşündüm

tamam abim olmasın demedim zaten ama unutma verdiğin lik web sayfası..dergi sayfaları biraz kısır oyüzden dedim örnek

2b6802d1291b_0003_79497.jpg

oto-haber.jpg

gibi bunlar bizi tatmin eder diyorsanız ben karşı değilim..yani beni karşı çıkan biri olarak görme
sadece fikrimi söylemek istedim

tamam abim olmasın demedim zaten ama unutma verdiğin lik web sayfası..dergi sayfaları biraz kısır oyüzden dedim örnek

2b6802d1291b_0003_79497.jpg

oto-haber.jpg

gibi bunlar bizi tatmin eder diyorsanız ben karşı değilim..yani beni karşı çıkan biri olarak görme
sadece fikrimi söylemek istedim

Bana sorarsan tatminkar abim :) En azından ne yeni çıkmış önemli vs görülüyor..

kapakları görmek faydaları olur..
gerçi ben dergi konusunda Evo derim.. :eek:key:
ayda 1 çıkıyo zaten o yanlış hatırlamıyosam..

peki dergilerin içerikleri de yayınlanacak mı ?? konuya tam vakıf değilim ama eğer öyleyseforum sitesinde yayınlanması yasak olabilir diye düşündüm

Geri
Üst Alt