Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaza basinca tekleme

Asi Ruh Leon Tsi

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar bugün ankaradan istanbula seyahat ederken aracimda birsey fark ettim seyir halinde giderken örneğin 70 80 km hiz ile 4 5 6 vites fark etmiyor gaza bi anda basinca ani hizlanmak icin araba tekliyor bi anda gaz kesip tekrar gaz verir gibi oluyor sorun nedir sizce?

Merhabalar arkadaşlar bugün ankaradan istanbula seyahat ederken aracimda birsey fark ettim seyir halinde giderken örneğin 70 80 km hiz ile 4 5 6 vites fark etmiyor gaza bi anda basinca ani hizlanmak icin araba tekliyor bi anda gaz kesip tekrar gaz verir gibi oluyor sorun nedir sizce?
Kötü yakıt almış olma şansınız var mı? Benim de başıma geldi, ara ara tekrar yapıyor, haftada 1 kere gibi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracın bakımı yaklaştı mı? Bujiler yakında değişti mi? Benzin filtresine pislik gitmiş olabilir yada kötü yakıt almış olabilir misiniz? Birçok sebebi olabilir aslında.

Isiklarda dururken hizli kalkmak istedigimdede 2den 3 e atiyorum 3.vitesde son
Aracın bakımı yaklaştı mı? Bujiler yakında değişti mi? Benzin filtresine pislik gitmiş olabilir yada kötü yakıt almış olabilir misiniz? Birçok sebebi olabilir aslında.
Benzin hep opetden aliyorum ayni yerden genelde.
Yanliz benzin filitresi ve bujileri 30 bin oldu ortolama degismeyeli subatta aracin normalde ne zamanda bir degismeli?
[doublepost=1501596518,1501596449][/doublepost]
Kötü yakıt almış olma şansınız var mı? Benim de başıma geldi, ara ara tekrar yapıyor, haftada 1 kere gibi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yakiti hep evimin yakininda opet var surekli ordan aliyorum 1.5 yildir arac bende bugun yapti ilk kez.ordan olma ihtimali cok dusuk gibi geliyor

Bakım kitapçığında hangi bakımların kaç km de yapılacağı yazıyor diye hatırlıyorum ama 30 bin km az değil zamanı gelmiş olabilir.
Belliki araç güce ihtiyaç duyduğunda ateşlemede bir yetersizlik var önce buji ve buji kabloları akla gelir normalde.
Her ihtimale karşı benzin filtresi de değiştirilebilir.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.el almistim arabayı bakim kitabi yok maglesef elimde.
Ilk bakimda buji buji kablolari yakit filitresi degistiriyim kafam rahat olsun

En temizi öyle yapmak. Siz yine ustanıza da danışın belki atladığımız bi nokta vardır daha ucuz yollu hallolur.

Dostum aynı problem bnm basıma geldi sorunu cözdüysen bana da sölermisin neyden kaynaklandığını

Dostum aynı problem bnm basıma geldi sorunu cözdüysen bana da sölermisin neyden kaynaklandığını

Sorun hala devam ediyor fırsat bulup gösteremedim aracı ama son 2 depodur shell v-power alıyorum benzini yine aynı sorun devam ediyor büyük ihtimalle buji buji kablolarında sorun

Geri
Üst Alt