Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaz Pedalı sorunu

Son zamanlar sorunları okudukça bi liste oluşturdum aklımda.

In
1.6 8v
1.8 T
1.9 TDI

Out
1.4 TSI
1.6 TDI DSG
1.2 TSI (Muhtemelen bi kaç ay'a kokusu çıkar)

Kimi yakıttan kimi şanzımandan , bi gerçek varki , bu yürüyenlerin türk kullanıcılarına adapte olamadığı ve ileriye yönelik bir yatırım olmadığı kesin...
VW nin işi değil küçük hacim.

In
1.6 8v
1.8 T
1.9 TDI

Out
1.4 TSI
1.6 TDI DSG

Kimi yakıttan kimi şanzımandan , bi gerçek varki , bu yürüyenlerin türk kullanıcılarına adapte olamadığı ve ileriye yönelik bir yatırım olmadığı kesin...

Eski her zaman daha iyi..

In
1.6 8v
1.8 T
1.9 TDI

Out
1.4 TSI
1.6 TDI DSG

VW dışında aşırı beslemeli küçük hacim bu kadar kapsamlı motor yapan hangi firma var ki?
Bence son derece başarılılar ben şuana kadar stok bir tsi dan turbo dağıtma blok çatlatma yağ eksiltme gibi birşey duymadım tdi zaten kendini kanıtlamış bir motor sorunlar genelde elektronik ve kolay halledilen problemler...
(DSG yi işin içine katmıyorum onun zaten kendisi ayrı bir problem bazen diyorum on numara şanzıman bazen diyorum beş para etmez)

7 ileri dsg ler malesef çok sıkıntılı, özellikle scirocco araç sahiplerinin forumlarını inceleyin nerdeyse 7 ileri dsg li her araçta ya cikleme,ya bozuk yolda takırtı ya bilmemne...bir sürü sıkıntı var.Kimisinde ise hiçbir problem yok.7 ileri dsg halen muamma.6ileri olanlar daha uzun süredir piyasada ve durumları çok iyi.

In
1.6 8v
1.8 T
1.9 TDI

Out
1.4 TSI
1.6 TDI DSG

sat 1.6 8V al o zaman kardeşim.. :D :D

Geri
Üst Alt