Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaz Pedalı ile Fren Pedalındaki nabız..

driver131

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar . Arabamla ilgili bir sıkıntım var çözemedim inş her zamanki gibi yine bana sizler yardımcı olursunuz :)
Ben genelde arbayı çalıştırdığımda 1 dk kadar bekliyorum geçen yine beklerken gaz pedalına ayağımı götürdüm üstünde durduyordum ayağıma sanki pedaldan nabız atışı gibi bir tıklama vuruyor aynı şey fren pedalı içinde geçerli önceden böyle birşey yoktu neden olabilir acaba .(Bu arada yaklaşık 1 ay olacak açık hava filtresi takmıştım o neden olabilir diye düşündüm ) fakat bu şey fren pedalındada olduğundan filtre değildir diye düşünüyorum ve sizin görüşlerinizi bekliyorum
Teşekkürler..

ben sana direk söyliyim kardeşim açık hava filtresinden yapıyor aynı sorun bendede vardı gaz pedalı titriyor.

ÇÖZÜM: filtreyi kelepçeyle beynin oldugu yere sabitlemen :eek:key:

bazı arabalarda debriyaj da titriyor :D

saol koray abi :) galiba filtrenin tüm sorunlarını senle çözecez :)

Geri
Üst Alt