Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gaz kelebeği arızası yaşayan war mı.

sinceler

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2003 seat ibiza signo aracım var.Bir süredir aracımda rolantide problem yaşıyorum.Gaz kelebeğini temizlettim ve adaptasyon yaptırdım ama yine de hala ara sıra özellikle şehir içinde sorun yaşıyorum.Usta gaz kelebeğini değiştirmem gerektiğini söyledi.Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar war mı.Nasıl çözüm buldunuz.Teşekkürler...

geçenlerde bende yaşadım temizlettikten sonra düzeldi eğer temizleyince düzelmediyse elektronik devresinde sorun vardır kapak açılıp kapanıyormu

ewet kapakta problem yok.usta beyinle arasında problem olabileceğini söyledi.

ozaman elektronik devre bozulmuş sağlam çıkmasını bulursan 100-150 alırsın sıfır orjinali falanda 400 lira civarı bilgisayara bağladıktan sonra ayar yaptımı ayarlamayla kurtarılmadımı peki

kardeş temizledikten sonra adaptasyon yaptık yinede olmuyor.

ozaman yapıcak bişey yok temiz çıkma bulursan al derim birde lpg varmı araçta

ya bide sinir bozucu oluyor rolanti yüksek çalışıyor ara sıra dalgalanma yapıyor.

şuan güncel olarak teknık destek bölümünde bu konu var bizzat tarafımdan açılmıştır :)))
bu bölüme göz at istersen
gaz kelebeği dendiği zaman sinirlerim oynuyor benım.. temizlettim adaptasyon yaptırdım
yok yok yok.. bir türlü düzelmedi devir saati hır hır oynuyor rolanti 5 e kadar düşüyor ve stop ediyor..
tamiri yok çıkması yok lanet bır parça tek yolu değiştirmek.
bazı arkadaşlar temizlettirip adaptasyon yaptırdıktan sonra sorunlarını gidermişler bizim şansımıza sorun devam edıyor
sipariş verdim yarın değişicek

şuan güncel olarak teknık destek bölümünde bu konu var bizzat tarafımdan açılmıştır :)))
bu bölüme göz at istersen
gaz kelebeği dendiği zaman sinirlerim oynuyor benım.. temizlettim adaptasyon yaptırdım
yok yok yok.. bir türlü düzelmedi devir saati hır hır oynuyor rolanti 5 e kadar düşüyor ve stop ediyor..
tamiri yok çıkması yok lanet bır parça tek yolu değiştirmek.
bazı arkadaşlar temizlettirip adaptasyon yaptırdıktan sonra sorunlarını gidermişler bizim şansımıza sorun devam edıyor
sipariş verdim yarın değişicek

ankarada çok çıkmasını buldum konuyu görmedim önceden yoksa yardımcı olurdum sana.
genelde ustalar lpg yaptırdıktan sonra bu sorunla daha fazla karşılaşıldığını söylüyorlar ben benzinde giderken hiç bi sorunum yoktu nezaman araca lpg taktırdım sorun oldu

Geri
Üst Alt