Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GAZİANTEP SCW'liler Lokali....

güzel hoş bir vakitti gene yanaklarımız ağrıdı gülmekten..
yanlız oturuyoruz bir korna sesi ile irkildim ahanda dedim araba gitti..kamyon arabaya girdi..
herkes korkudan kafasını kaldırdı..meğerse feridun leonu ile gelmiş..kornaya bir basıyor yeditepe inliyordu..

DANANANİNO DAANNAANAANİİNOOOO

yanlız oturuyoruz bir korna sesi ile irkildim ahanda dedim araba gitti..kamyon arabaya girdi..
herkes korkudan kafasını kaldırdı..meğerse feridun leonu ile gelmiş..kornaya bir basıyor yeditepe inliyordu..

puhahapuhahapuhaha Allah muhabbetinizi arttırsın abim...:eek:key:

Güzeldiii Tekin abidende laf ettikten kısa bir süre sonra baktık oda geldi bol kahkahalı bir akşam oldu katılan herkese teşekkürler :)

puhahapuhahapuhaha Danananninono :D ne güldüm abii ya.... Allah Muhabbetinizi arttırsın:)

ömürsün varol abim yaa :))
gelince az çalayım dedim, görkem duyunca seri çal dedi bütün yurt camdan bize baktı rezil olduk çok küfür yememişizdir umarım...zaten etikettim yeditepe bir daha gidecek halim kalmadı...kesin polis çağırırlar.

güzel ve mutlu bir buluşma oldu. katılım yapan eşlik eden mekan ayarlayan herkese teşekkür ederim.
mekan konusunda yorum yapacak olursak;
kuzey kutbu eskiciden çok sıcak, kanuni aşkı hürrem den bile sıcacıktı...
kısacası sıcaklık güzeldi servis de de sorun yoktu izzeti ikram fazlaydı hatta o kadar yiyeceğin yanında canımız kıymetli bile çekti...
bana göre mekan her yönden güzel buluşmalarımız için ideal..görkemin adres tarifi dışında sağ yerine sola dönme...:))

SCW Gaziantepde güzel bir mekana kavuştu Görkemin sayesinde.Güzel bir akşamdı.Feridun un kornasını duyunca binaya kamyoncu kömür getirdi sandık biran.:)Emeği geçenlere ve katılanlara teşekkürler.

Geri
Üst Alt