Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GAZİANTEP SCW'liler Lokali....

ben hepinize teşekkür ediyorum mekan artık bizim o yönden rahat olalım istediğimiz akşam mekanı aynı düzende kapatıyoruz hiç kaygınız olmasın o konuda sınırsız çay ve masa dolup taşacak her buluşmada bu konuda kaygısız olun ve bir sonraki buluşmada mekanda değişiklikler yağacağız scw pankartları falan yapıştıracaz....
herşey iyi güzel de gelince beni yurttakiler linç etmesin bi daha çalacak halimiz kalmadı ya..

Çok güzel bir buluşma olmuş aranızda olamadığıma çok üzüldüm,eminim sizde üzülmüşsünüzdür :D şaka bir yana ilk buluşmada tekrar aranızdayım gerçi biz dün gece küçük bir scw buluşması yaşadık nakıp ali sinemasında,hanımla gittik bi baktım varol abi ibrahim ve nizip grubu hepsi orda :) bide yanyana düştük tesadüf,görüşmek dileğiyle..

Allah muhabbetinizi arttırsın.Gaziantep'liler hep birşeyler yiyor maşallah :).

xx

Çok güzel bir buluşma olmuş aranızda olamadığıma çok üzüldüm,eminim sizde üzülmüşsünüzdür :D şaka bir yana ilk buluşmada tekrar aranızdayım gerçi biz dün gece küçük bir scw buluşması yaşadık nakıp ali sinemasında,hanımla gittik bi baktım varol abi ibrahim ve nizip grubu hepsi orda :) bide yanyana düştük tesadüf,görüşmek dileğiyle..
evet abi güzel bi tesadüfdü bende diom karanlıkta bana mısır uzatan kim :D
Allah muhabbetinizi arttırsın.Gaziantep'liler hep birşeyler yiyor maşallah :).

xx

napalım ya antepli olunca bogazımız boş durmuyo :D

Geri
Üst Alt