Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gateway kablo RCD 510 için

yalcingedik

Kayıtlı Üye
Aracıma RCD 510 takıldıkdan 1 hafta sonra aracımda akü sorunu yaşadım ve bana akü değişimi önerdi servis aradan 1 hafta geçdi ve yeni akümde oturdu bu sabah. elektrik kaçağı olduğunu ve teyp alakalı olduğunu söylediler. Aldığım yeri aradığımda bana gataway diye bir ara kablo gerekdiğini ve ender elektronikde bulabileceğimi dile getirildi. buda dert değildedim aradım sizce kaç para demisdir :))) 300 tl RCD 510 kaç para 500 :))) bu sorunla karsılasan yada bu kabloyu uyguna bulacağım yeri bilen varmı ? lütfen yardım...

Kötü olmuş. Rcd'yi nerden aldıysan geri ver bence

Kötü olmuş. Rcd'yi nerden aldıysan geri ver bence
saol kardeşimde mahrumiyet yerindeyim sökdürdüm geri yolladım nasıl olacak o iş istanbula gitti geri geldi bir dünya dert ucuza su kabloyu alıp sorunu çözmem lazım yoksa teyp kargo o bu bana daha pahalıya patlar :(

eski model araçlarda akü bitirme sorunu var rcdnin :) kabloyu rcd passat akü bitirme diye aratın öyle çıkar sanırım.

eski model araçlarda akü bitirme sorunu var rcdnin :) kabloyu rcd passat akü bitirme diye aratın öyle çıkar sanırım.
murat çok saol ilgiiçin ürünün kodunu bulabilsek başka yerlerden altarnatifini bulabilirim sanırım ama ender de baya bir paha

Aslında enderde de 150liraydı diye hatırlıyorum ama niye 300TL demişler onu anlamadım. :)

Aslında enderde de 150liraydı diye hatırlıyorum ama niye 300TL demişler onu anlamadım. :)

sebebini söyleyeyim kıbrısdan arıyorum arayıp arasdırma ihtimalim yok gidip pazarlık etme ihtimalim yok adam gitti gidiyorda zaten 300 yazmıs kesin 200 e verirde kim gidecek :(

Anladım abi, eğer bulursam haber veririm :)

Geri
Üst Alt