Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gateway kablo RCD 510 için

Evet bu sorunu bir arkadaşımda yaşamıştı onunda kablosunda sorun var demişlerdi ama yeni kablo alıncada bu sorunu yaşadı ve komple cihazı vs sattı.Sonra sorunda kalmamıştı.

xx

Evet bu sorunu bir arkadaşımda yaşamıştı onunda kablosunda sorun var demişlerdi ama yeni kablo alıncada bu sorunu yaşadı ve komple cihazı vs sattı.Sonra sorunda kalmamıştı.

xx
engin kesin çözüm dediler diye almayı düşünüyorum yoksa bende satarım ne yapayım başka çare kalmazsa rns 510 alır geçerim sonunda

dün akşam bende rcd 510 taktırdım araca konuyu okuyunca heyecanlandım ve dırek araca gıdıyorum varmı sorun dıye bı bakıp geleyım...

dün akşam bende rcd 510 taktırdım araca konuyu okuyunca heyecanlandım ve dırek araca gıdıyorum varmı sorun dıye bı bakıp geleyım...
erkan hemen belli olmuyor 10 gün sürebilir akün iyi durumdaysa. 2006 ve 2008 öncesi tüm passat ve leon skoda gurubundaki arızaymış baya bir forumları araşdırdım. inş olmaz sendede kurtulursun. sorun yaşarsan artık ordan 2mizede gateway kablosu bulursun kurtuluruz

1K0907530S.JPG
ürün bu

şimdi baktım araca herangi bir sorun yok inşallah olmaz aslında rcd 510 taktıran herkes burda akü sıkıntısıya karşılaştımı paylaşsalar cok iyi olur ben zaten yeni bir konu açıcam karşılaştıgım sorunlarla alakalı orayada not düşerim...

şimdi baktım araca herangi bir sorun yok inşallah olmaz aslında rcd 510 taktıran herkes burda akü sıkıntısıya karşılaştımı paylaşsalar cok iyi olur ben zaten yeni bir konu açıcam karşılaştıgım sorunlarla alakalı orayada not düşerim...
avrupada ve amerikada en fazla 100 tl gibi bir rakam bu ürün hatta amerikadan kargo dahil 79dolara türkiye teslim bedeli ama bizde 300 tl

ender i aradım en son fıyat 270 olur dedıler şaşırdım kaldım araştırmadayım bir çözümünü bulucam enkısa zamanda...

Artık bu kablosuz rcd510 takılabiliyormuş varmı acaba öyle birşey ?

Geri
Üst Alt