Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

garip insanlar :)

scgnbsl

Kayıtlı Üye
dün akşam 19 civarlarında arkadaşlarla buluşmak üzere safranboluya gidiyordum.safranbolunun girişinde polis ekipleri bekliyordu ve kalabalık araç grubu içerisinden adeta önüme atlarcasına beni seçerek durdular kenera çektim heme nbaşıma üşüştüler.aha şimdi cam filmi ondan bundan cezaları yazacaklar derken arabayı durudrup araçtan inermisiniz dedi polis.hayırdır memur bey dedim ihbar var araçta seyir halindeyken alkol alıyor ve şisesini camdan atıyormuşsunuz dedi.indim nasıl olur hayatta alkol kullanmam bi yanlışınız olmasın desemde hayır bb699 siyah araç camdan alkol şisesi attı diye ihbar geldi dediler ehliyet ruhsat kimlik istedi.sonra kimliklerin arasında öğretmen kimliğimi görünce tavrı değişti hocam kusura bakmayın ama ihbar aldık zaten alkollü durmuyorsunuz bugün tartıştığınız biri oldu mu size gıcıklık olsun diye ihbar etmiş olabilirler desede öyle bi durumda olmadı.neyse trafik ekipleri geldi alkol muaynesi yaptı birşey çıkmadı haliyle atladım arabaya gittim.nekadar çok boş işsiz güçsüz garip insanlar var ya akşam akşam canımı sıktılar.sevindiğim taraf ise bir çevirmeyi daha filmleri söktürmek zorunda kalmadan atlatmış olmamdı :D

çekemeyenler bence araba şekil bu kesin içiyodur zengin züp... demiştir biri ondandır ne yazdım be:D

onu bunu bırak abi bu hikaye tutarmı puhaha

aman onla geçmiş olsun ne canını sıkıyorsun,,, alem g...t olmuş :)

öğrencilere düşük verdiysen hocam aramıştır biri :D

geçmiş olsun

Geri
Üst Alt