Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GARIP bır soru olucak ama arada kaldım =)=)

valla bendetavsiyelerinizi bekliyorum yabancı olarak arkadaşlar???

yolun açık olsunda ne dinlersen dinle

yerel radyoları dinlemeni tavsiye ederim, zaten 15-20 dkda bir frekans aynı kalsada kanallar değişiyor.
çok eğlenceli oluyo şarkıları muhabettleri ve reklamları bile ayrı bi ambians yaşatıyo insana... bodruma geldiğini aşama aşama hissettiriyo :)

Rammstein - Liebe Ist Für Alle Da albümüde kesin olsun.

yerel radyoları dinlemeni tavsiye ederim, zaten 15-20 dkda bir frekans aynı kalsada kanallar değişiyor.
çok eğlenceli oluyo şarkıları muhabettleri ve reklamları bile ayrı bi ambians yaşatıyo insana... bodruma geldiğini aşama aşama hissettiriyo :)

savaş reklamları dusun

malatya kayısısı manavınız osmana geldi manav osman cumhuriyet caddesi adliye yanı balıkesir :)
need for speed cd cınız huseyıne geldı cd cı huseyın ataturk meydanı beledıye karsısı manısa :)

savaş reklamları dusun

malatya kayısısı manavınız osmana geldi manav osman cumhuriyet caddesi adliye yanı balıkesir :)
need for speed cd cınız huseyıne geldı cd cı huseyın ataturk meydanı beledıye karsısı manısa :)

aynen öylelerrrr neden kötümüüüüü... benim yoldaki tek eğlencem onlar puhaha

Abi Arap Şükrüden Karışık yap babanada bi duble viski çöz :D olay tamamdır :D

Abi Arap Şükrüden Karışık yap babanada bi duble viski çöz :D olay tamamdır :D

1.Senin telde sorunmu war arıyom arıyom kapalı :D

2. Walla ogun yola çıkarken düşündüm ama kısmet olmadı çünkü burdan gidişde babam almıştı ben uyumuştum bursaya kadar fialan :D

Geri
Üst Alt