Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

garantili vodafone çıkışlı iphone 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yan53

Kayıtlı Üye
arkadaslar iphone 4 cihazımı satıyorum...cihaz wodofone çıkışlı garantilidir garantisi 2012 eylul ayına kadar devam etmektedir...cihazı 1 hafta önce garantiden sıfırı ile swap yaptırdım yani değiştirdim sıfır olarak geldi. değişim faturası felan elimde. şarja taakmadan jelatin yaptırdım önlü arkalı...fiyat olarak 1900 lira düşünüyorum...resim koymadım herkes ip4 'ü biliyor çünkü..

köksal 0532 685 1907

hayırlı satışlar

Köksal 1.si vodafone ile alınan iphone 4 fiyatı 1.560 TL 1 ay önce aldım...

2.si ise bayideki sıfır fiyatı şuanda 1.800 TL

anlayamadığım neyi var acaba bu telefonun?

Köksal 1.si vodafone ile alınan iphone 4 fiyatı 1.560 TL 1 ay önce aldım...

2.si ise bayideki sıfır fiyatı şuanda 1.800 TL

anlayamadığım neyi var acaba bu telefonun?

1. tahahut dısında satılmıyor dıe bılıyorum..yani 1800 lira sıfır tahahutsuzmu acaba ...
2. sen 1560 a bulmus olabılırsın herkes malına istedği değeri koyar...

ayrıyetten fiyatta 1800 e cektım azda olsa pazarlık payı var...

hayırlı satışlar dilerim. ancak ben de bu şekilde taahhütle alınmış birkaç iphone4 buldum ancak fiyatları 1500 tl idi. açıkçası senin fiyat biraz pahalı:(

Hayırlı satışlar Köksal,istediğin fiyat çok yüksek ama sonucta ürün senin.

şahsenn iphone 4 arıyorum ama o fiyatı vermem oldukça yüksek abilerimin dediğine göre , serbay abi senin fatura aylık kaç para gelio 24 aylık taahhütlü 1560'a aldın dimi abi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt