Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Garantili PlayStation 3 Slim, Logitec Driving Force Gt, Oyun vs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_AS_

Kayıtlı Üye
2010 Ağustos ayında Bimeks'ten aldığım 120gb slim ps3ümü oynamadığım ve de çok vakit bulamadığım için satıyorum...:)

Kutusu, kitapçığı vs herbir parçası muhafaza edilmiştir tek bir ciziği sorunu olmayıp evde tertemiz yatıyor.
Not: Herhangi bir işlem görmemiş ve kırılmamıştır.

Yanında;

Altın uçlu hdmi kablo,

Logitec Driving Force GT (Gran Turismo özel seri) Direksiyon setimi de veriyorum.
900 derece dönüş açısı olup Force feedbacklidir (geri bildirimli)... Yine en ufak bir sorunu olmayıp Mediamarkt tan Ekim veya Eylül ayında alınmış tam hatırlamıyorum ve garantilidir. Dualshouck 3 ün yaptığı herşeyi direksiyon üzerindende yapabilirsiniz.

Ekstradan kablosuz 2. bir kol veriyorum orjinal değildir fakat şuana kadar bir sorunuyla karşılaşmadım yine garantisi vardır

Ek olarakta
Gran Turismo 5
Need for Speed Shift
F1 2010 (codemasters)
Gran Turismo Prologue
Pes 2010
Colin Mcrea Dirt

Pes 2011

oyunları da yanında vericem hepsi orjinal ciziksiz kutusunda ve kitapçıklıdır.

Birde Blueray filmim var (Triangle):)

Direksiyonun Fotoğrafınıda koyıyım bilmeyenler için

Fiyat olarak 800 TL istiyorum.

http://img.donanimhaber.com/upfiles/1052978/C48BEC51D11247A7BD36806BD2D6CD80.jpg

fiyat mükemmel meraklısı kaçırmasın :) hayırlı satışlar

Hayırlı satışlar fiyat çok güzel....:eek:key:

Hayırlı satışlar =) bende logitech g25 imi satmıstım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt