Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Garanti

evrim2626

Kayıtlı Üye
merhabalar geçen aylar da ufak bir kaza geçirmiştim ön tampon klima komp. Su rad. V kayışı değişmişdi yalnız özel bir servisde değiştirdim arabam da bügün çalısırken tıkır tıkır ses geliyor debraja bastığım da ses kesiliyor çok bir de dönüşler de bir gıcırtı geliyor onu bulamadım son olarak bu arabayı servise götürdüğüm de garanti kapsamına girer mi garantiden faydalanırmıyım bir bilginiz var mı tesekkürler

Son düzenleme:
merhabalar geçen aylar da ufak bir kaza geçirmiştim ön tampon klima komp. Su rad. V kayışı değişmişdi yalnız özel bir servisde değiştirdim arabam da bügün çalısırken tıkır tıkır ses geliyor debraja bastığım da ses kesiliyor çok bir de dönüşler de bir gıcırtı geliyor onu bulamadım son olarak bu arabayı servise götürdüğüm de garanti kapsamına girer mi garantiden faydalanırmıyım bir bilginiz var mı tesekkürler
Bildiğim kadarı ile yararlanamazsınız şahsen tanıdık varsa belki iyi niyetten yaparlar fakat zor iş hasarı neden serviste yaptırmadınız ki birde özel servise gidin aracı yapan onlara söyleyin onlar baksınlar belki onların yaptığı bir hata vardır

kurye ile elden teslime verildi

öncelikle geçmiş olsun...garantiniz büyük ihtimal devre dışı kaldı..haa araya adam sokarsınız belkı bişiler olur derim ...size kalmış.............
dönüşlerde gıcırtı geliyorsa buyuk ıhtımal amortisor kafası bilyasından yapabilir cabuk bozulan bişidir.cart curt ii ses yapar.
araba çalışırken rölantıde tıkır tıkır ses yapıyorsa gevşek kalan bi yer var .debriyaja basıp ses kesiyorsa muhtemelen sıkılmamış somun olabilir.artık son söz servisin....

garanti dışı kalmıştır. neden aldığın yere götürmüyorsun, sıkıntıyı anlat.yapan usta daha iyi bilir sonucta

bu durumlara referans olması açısından net olarak söylemek gerekirki araç garanti dışı kalmıştır , yetkili servis dışındaki her işlem aracı garanti dışı bırakır ve heleki kaza sonrası yapılan bu işlemlerde geri dönüş yoktur.geçmiş olsun.

geri vites ampulünü beyaz led yapmak garanti dışı bırakırmı aracı?

aracı hersekılde garantı dısı cıkarmaya calısıyorlar. mesela bızım arkadasın leonunun camlarını bayıde satın alırken sıyah cam fılmı motor koruma boya koruma oaket seklınde sattılar. sımdı dogus oto esenyurt cam fılmınden dolayı kapılar garantı dısı dıyormus. mesela arkadasın aracta 16' lık jant var yetkılı servısten alınmadıgı(17'nın uzerı olmıycak)butun yuruyen garantı dısı dıyormus. yanı aracın jantını servısten 18 lık alsan garantı dısı 17 almak zorundasın max. yada dısardan aldın 17 bıle alsan yıne garantı dısı. bayagı bı acayıpler

Geri
Üst Alt