Garanti-mtv-sonax üçlemesi :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Garanti-mtv-sonax üçlemesi :)

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında ibizastyle2011 tarafından paylaşıldı.

1. ibizastyle2011

ibizastyle2011
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar bugün internette gördüm tamda aradığım şeydi :) Sizlerlede paylaşmak istedim..

sonaxtaki kampanyadan yararlanmak için mtv ni garanti internet şubesi veya paramatikten ödüyorsun,Sonaxtan %50 indirim kazanıyorsun.Yani aşağıdaki uygulamalar normalde 250 tl iken 125 tl ye geliyor.Sizce nasıl?

-SONAX CAR WASH uygulaması ile otomobilin dış temizliği sağlanır.
    -Otomobil yüzeyi SONAX CLAY ile endüstriyel ve kimyasal tozlardan arındırılır. (kil)
    -Otomobil yüzeyinde bulunan reçineler SONAX REÇİNE TEMZİLEYİCİ ile, ziftler SONAX ZİFT-KATRAN TEMİZLEYİCİ ile temizlenir.
    -SONAX ÇİZİK GİDERİCİ ile otomobil yüzeyinde bulunan tüm kılcal çizikler ortadan kaldırılır.
    -SONAX NANO POLISH ile otomobil yüzeyindeki tüm hologramlar (hareler) giderilir. SONAX HOLOGRAM SPREY ile hologramlar kontrol edilir, gerekirse işlem tekrarlanır.
    -SONAX POLISH WAX ile otomobil parlatılır.
    -SONAX HART WAX ile otomobilin koruma işlemi yapılır.
    -SONAX HART WAX uygulaması sonrasında otomobil 30 dakika beklemeye bırakılır.
    -30 Dakika sonunda SONAXMIKROFIBER HAVLU ile otomobil yüzeyi silinir, parlatılır.
    -Check işlemi yapılarak uygulama sonlandırılır…

2. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    İşlemler biraz fasafiso gibi duruyo o paraya göre.

3. 007

007
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    48
    Tamamen hikaye..bir kere o hatayi yaptim..yeterli...

4. ibizastyle2011

ibizastyle2011
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    hikaye derken?

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    83
    bencede 125 TL verip iki pasta cila hadi güle güle der SONAX hele mersindekiler yıkamadan bile memnun kalmadım

6. Cihan

Cihan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Sonax profesyonel bi firma değil, bana 350 TL fiyat verip fiyatını yüksek bulduğumu anlayınca 200 e kadar düşen bi firmaya güvenmem..

Sayfayı Paylaş