Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Garanti devam ederken korna taksak?

kmr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar ben şimdi bi korna aldım leonuma takıcam bugun elektrkçiye gittim falan işte yeni olduğunu biliyo arabanın garantisi varsa git serviste taktır yada bekle dedi bi sorun oluşur falan garanti dışı kalır dedi sizce ne yapmalıyım?

hocam taktır gitsin dicem ama, diyemiyorum...

servis takarsa serviste taktır. ama genelde reddediyorlar takmayı....

dışarda da taktırabilirsin... allahın izniyle hiçbişey olmaz inşallah. araç garanti dışı kalırsa kalsın... bi şey olmadığı sürece, bi sorun çıkmadığı sürece garanti falan hikaye...

işte ya çıkarsa :D sonra şey gibi olmayalım fakir oynamaya kalktı davul patladı :D

genelde aracın neresiyle oynama yaparsanız sadece orası garanti dışı kalır... diğerlerine bir şey olmaz...

bu yüzden de kornada korkmaya gerek yok bence... taktırın derim... ben de taktırmayı planlıyorum çünkü. hatta kendim takacağım.:)

ferrari kornası diyolar ondan aldım :D o zaman yarın taktırıyım ben korna garanti dışı kalıyosa sadece sorun yok yaptırırız anasını satıyım :)

gönül rahatlığıyla taktır, ben sanayiye gidip ferrari kornası taktırdım 3 ay kullandım ferrari kornam bozuldu bende orjinalleri takayım dedim bi baktım orjinallerde bozulmuş. İçine su kaçmış gördüm ondan :) Gittim servise korna bozuk kardeşim hemen garantiden değiştirdiler :)

gönül rahatlığıyla taktır, ben sanayiye gidip ferrari kornası taktırdım 3 ay kullandım ferrari kornam bozuldu bende orjinalleri takayım dedim bi baktım orjinallerde bozulmuş. İçine su kaçmış gördüm ondan :) Gittim servise korna bozuk kardeşim hemen garantiden değiştirdiler :)
iyi bi rahatlattın şimdi beni :D saolasın vallah ferrari kornaları çin sanırım arkdşn hep bozuluyo bobinleri değiştiriyosun düzeliyo haberin olsun zaten 50lira bşy :D

bozuluyor dediniz ama... takmam o zaman ben... daha kalitesi yok mu bunun?

Takılmayın bu kadar garanti işine dışardan aldığım yaylarla servise girip bu "araçta yay var ha siz 600 e satıyorsunuz ben 250ye aldım kehkehkeh" demişliğim bile var:D yeter ki yürüyende yaydan olmadığı halde sorun çıkmasın. kornadan sorun çıkarsada orjinalini takıp "buna birşeyler oldu galiba dersiniz":)
Ama arayıp korna takıcam garanti dışı kalır mı derseniz evet dicekler "taktır bi cacık olmaz" dicek halleri yok:)

Geri
Üst Alt