Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

garaj fotograflari gosterimi

ERK_RS

Kayıtlı Üye
garajlarda ki herhangi bir fotografa bakarken ayni garaj icinde "onceki" veya "sonraki" fotografa gecmek icin bulunan yazilarin rengi kirmizi yerine beyaz veya siyah olsa da kirmizi fonda daha net belli olsa nasil olur?
adminlerimiz ilgilenirse sevinirim. :)

+121213121213213121131321321213

senn yazını okuduktan sonra gördüm o yazıların oldugunu :) albümleri gezmek ne kadar zor oluodu bi bilsen :D:D:d

bir kac hafta oncesine kadar bende albumleri gezerken hep fotografa baktiktan sonta sayfayi geri aliyordum, tesadufen bulduk asagida once ve sonraki fotograf tuslarini.

bu konuda sıkıntılıyız, genel olarak degisiklige gidilecek arkadaslar onlarda hallolucak insallah biraz daha sabır

biraz sabredin arkadaslar hesap tutarsa %100 degisimle gelecegiz :)

sabir isterseniz hic sorun degil, biz sabrederiz :D
sadece simdilik cozulebilecek bir sorun mu diye actim konuyu.

ctlr + a yaptıgımızda gorunuyor yazılar, temanın rengi ile yazı rengi aynı oldugu için gorunmuyor malesef onun dışında bi sıkıntı yok

Geri
Üst Alt