Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

galiba yakıt sorunu.

böyle bir forum kuralı olduğundan haberim yok ve avatar koymamamın da bir sebebi var. Daha iyi tanımak için http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/merhaba-19180/ kendimi tanıttığım bölüme bakabilirsiniz :eek:key:

Kural Demedim Zaten kardeşim Nerden çıkartıyorsun; Rica ettim..

Ayrıca verdiğin linke de baktım Adın dışında bişey de göremedim kendini tanıtan..

Kaldıki artık ilgilenmiyorum da.. Ricaya bu şekilde yaklaşan bi zihniyetle Tanışsam ne Tanışmasam ne..

Haydi Kal Sağlıcakla..

büyük bir sıkıntı olacağını sanmıyorum benzinli motorlar kötü yakıta daha dirençliler ama yinede deponuzu başka bir bayiiden doldurun geçmiş olsun

Kural Demedim Zaten kardeşim Nerden çıkartıyorsun; Rica ettim..

Ayrıca verdiğin linke de baktım Adın dışında bişey de göremedim kendini tanıtan..

Kaldıki artık ilgilenmiyorum da.. Ricaya bu şekilde yaklaşan bi zihniyetle Tanışsam ne Tanışmasam ne..

Haydi Kal Sağlıcakla..
İlgilenmemene sevindim açıkçası fakat dediğim gibi merak ettiğin şeyler varsa oradan yaz diye söyledim, konu ile alakasız şeyleri yazdığından dolayı. Anladın?

Forumumuzda bütün üyeleri diğer üyeler aile gibi görür ve yakından tanımak ister Aziz kardeşim..Avatar düzenlemeni istemek bir hata olamaz ki konu ne olursa olsun belirtme ihtiyacı hissedilmişse bunda bir kusur aranmamalı..Seni daha iyi tanımak kaynaşmak samimiyetin artması adınadır..İsmin haricinde bir tanıtımda biz diğer üyelere yeterli gelmemekte..fotograf koymakla alakalı bir mani var ise bunuda belirmen halinde yine üyelerimiz gereken anlayışı gösterecektir...iyi forumlar...

olay büyüdü de büyüdü. bu konu ile ilgili düşüncemi yazmıştım. teşekkürler. (bu arada hata falan demedim arkadaşın isteğine sadece konu dışı olduğu için böyle düşünüyorum)

Geri
Üst Alt