Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

Berabere biter diyorum..Fener hafta içi kupa maçı oynadığından dolayı galatasaray biraz daha şanslı o yönden yenebilirde...iddaa da beraberliğe 100 lira bastık bakalım kısmet tek maça..:)

bende tek mac ıyı para bascam bakalım ne olcak .. guvenıyorum gs ye bu sefer alcaz gomeez feneri

Bir GS taraftarı olarak söylüyorum 2-0 alıcaz inşallah :)

bana cimbom galibiyetleri tat vermiyor alıştık onları yenmeye fifa bile derbi statüsünden çıkartacakmış fb gs maçlarını hep fenerbahçe yeniyor diye ayrıca geçen gün kupa maçında bile gs nin eski kalecisi orkun fener formasını görünce şaşırttı eli ayağı dolandı..

bana cimbom galibiyetleri tat vermiyor alıştık onları yenmeye fifa bile derbi statüsünden çıkartacakmış fb gs maçlarını hep fenerbahçe yeniyor diye ayrıca geçen gün kupa maçında bile gs nin eski kalecisi orkun fener formasını görünce şaşırttı eli ayağı dolandı..

+38

Geri
Üst Alt