Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gıcık Olduğum Arçlar Listesi..

Fluence, ne tipsiz öyle, kurbağa gibi. Sonra clio, aynı... Renault Modus :) uzaylı yaratık gibi. Bir de şahin'ler var, "trafik canavarları, apaçiler". Trafikten kaldırıldıkları gün tavuk keseceğim.
Araç kültürü yok valla millette ya. Ezbere hep. Bir arkadaş araç arıyor kendisine, 15000tl'si var, "clio almayı düşünüyorum" diyor. Sebep? Parçası ucuz, az yakıyor vs vs. Yakıtı normal, parçasını yetkili servisten alırsan o da pahalı, özel servislerde farketmiyor hangi marka, birbirine yakın...Komşunun 2006 veya 2007 clio'suna bindim, bi an noluyoruz dedim ya, accaip takoz geldi bana, at arabası gibi, teneke kutu içinde gidiyorum hissi verdi :) Gittim Toledo'ma sarıldım. Anlatıyorsun şöyledir böyledir, yok, artık alışılagelmiş şeyler var Türkiye'de, değiştiremiyorsun adamın fikrini.

şahin tipo flash ve çakma vteclere soba borusu kadar egzos takıp gezenler

beyler herkes hakkın da yorumyapıyoz da bizim hakkımızda ne düşünüyolar biliyonuzmu ? zengin züppeler diyolar baba parasıyla araba alıp geziyolar düşünce bu

fluence yı eklerim bu listeye ama fiesta yeni kasası cidden hoşuma giden bir araç özellikle bayanlar için gayet ideal bir artaç olduğunu düşünüyorum, 1.4 tdi si olacak tadından yenmez,,, hele birde ST olursa bak işte :)

fluence yı eklerim bu listeye ama fiesta yeni kasası cidden hoşuma giden bir araç özellikle bayanlar için gayet ideal bir artaç olduğunu düşünüyorum, 1.4 tdi si olacak tadından yenmez,,, hele birde ST olursa bak işte :)

Abi yapma İlk çakması O LEON'un bana göre:)

Geri
Üst Alt