Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

güzel bir modifiye

zero

Kayıtlı Üye
modifiedseatleonfrtdifr.jpg
[/URL][/IMG]

dodikler olunca tampon eki abartı durmamış. bu kadar abartılan aracın minimum 400hp civarı olması lazım ki görüntüyü desteklesin.

belkide öyledir faruk

ama güzel olmuş met renk hoş durmuş

dodikler olunca tampon eki abartı durmamış. bu kadar abartılan aracın minimum 400hp civarı olması lazım ki görüntüyü desteklesin.

evt araç çok şık olmuş..ama dediğin gibi pist aracı havasını almış..bu görüntüyle de gerçekten gitmesi lazım..400 de bunu güzel götürür

bu ön ekleri sevemiyorum..
arabanın bi parçası gibi durmuyo..

bu ön ekleri sevemiyorum..
arabanın bi parçası gibi durmuyo..

katılyorum,paca parca olunca o butunluk gıdıyo arabada bence,ayrıca su pıyasada ne kadar araba varsa takılan ledler de farın ıcınde nedense hıc hos durmuyo.Bu araba zaten orjınalınde cupra yada FR tamponlarla guzel duryo neden bu kadar kasıyolar guzelken cırkın yapıyorlar:)

hmm rengi hoşuma gitti :eek:key: bence ön eki de güzel olmuş:eek:key:

renk benimde hoşuma gitti

renk benimde hoşuma gitti

Abimin aracını da bu renge yakın bi renge kaplattık güzel oldu! bende düşünüyorum çok çekici bi renk bide bizim araçların hatlarıyla harika durur diye düşünüyorum....:eek:key:

Geri
Üst Alt