Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güneş yanığı

Dmrramazan

Kayıtlı Üye
Tecrübeli abilerim 2003 seat ibizam var aracımdan çok memnunum fakat tavanda güneş yanığı oluştu hastane olaylarından dolayı ilgilenemedim de aram ile şimdi aldı başını gidiyor Plasti Dip çözüm olur mu sizce

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    524.2 KB · Görüntüleme: 21
tavan tamanem yanık olsa, boyaclılar boyamadan hallediyor. ama senin ki az yanık. bence tavana parlak folyo yaptır. yakışır.

Tecrübeli abilerim 2003 seat ibizam var aracımdan çok memnunum fakat tavanda güneş yanığı oluştu hastane olaylarından dolayı ilgilenemedim de aram ile şimdi aldı başını gidiyor Plasti Dip çözüm olur mu sizce
Kardeşim arabayı yakın zamanda satmayacaksan resimle ve boyat temiz temiz bin

mobile

Fikirleriniz benim için çok önemli tşk ederim en az 3 sene satmaya niyetim yok arabamı leon parası biriktirene kadar dipartla görüştüm onlarda öneri olarak samimi bir şekilde fotosunu çektirip boyat dediler daha sağlam olur dediler bakıcam artık sanırım fotolarını çekip boyatmak mantıklı gibi gelmeye başladı satarkende artık çok önemli değil benim için sonuçta araba ortada yani fikirleriniz için çok tşkler

Fikirleriniz benim için çok önemli tşk ederim en az 3 sene satmaya niyetim yok arabamı leon parası biriktirene kadar dipartla görüştüm onlarda öneri olarak samimi bir şekilde fotosunu çektirip boyat dediler daha sağlam olur dediler bakıcam artık sanırım fotolarını çekip boyatmak mantıklı gibi gelmeye başladı satarkende artık çok önemli değil benim için sonuçta araba ortada yani fikirleriniz için çok tşkler
tavanı boyalı araca ne kadar resım gösterırsen göster ınsanın aklında soru ısaretı kalır sen boyatmadan bıkez daha dusun ;)

tavanı boyalı araca ne kadar resım gösterırsen göster ınsanın aklında soru ısaretı kalır sen boyatmadan bıkez daha dusun ;)
Ama böyle söyleyince kafam karışıyor :) bu kaplama işinde de aynı renk olmuyacak farklı renk tede vize de trafikte sıkıntı yaşamayım diyorumm yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama

Ama böyle söyleyince kafam karışıyor :) bu kaplama işinde de aynı renk olmuyacak farklı renk tede vize de trafikte sıkıntı yaşamayım diyorumm yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama
o konuda haklısın o sıkıntı var ruhsata ısletırsen malıyet artacak :D satarken ucuza gıder bıraz

nacizane tavsiyem, siyah parlak tavan kaplama, camlara siyah 2 numara film. senin aracın aynı rengi bende vardı. bu dediklerim inan çok yakışıyor.

Geri
Üst Alt