Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gündüz Far'ı ve Polis..canım sıkıldı

- 48 -

Kayıtlı Üye
evt arkadaşlar bugün polis yolda gündüz farlarımı yani yeni yaptırdığım led aydınlatmayı görünce bana eliyle ledleri göstererek kapa dedi işareti yaptı yol müsayit olmadığı için durup soramadım..ve açıklama yapacaktım..bunlar sis değil diye ama canım çok sıkıldı..keşke açma kapama düğmesi yaptırsaydım..istediğimde kapatıp açardım..

herşeye karışmaya başladılar offf ya :kizgin::(

Varol abim zaten düğmeyle açıp kapatıcam demiştin yaptırmadan önce sonradan parklara bağlattım dedin ama.. :)

silerin olduğu yerdeyse sis lambası olarak algılanmış olabilir

izinde yeni caddy le gezdim onlarda da kapatılamıyan gündüz farı var onlar ne yapacak sorusu birden aklıma geldi.. trafikçilerin bu konuda bilgilendirilmesi gerekli..

impreza wrx sti ın spoylerine kıl kapıp bağlatmaya çalışan polis duydum ben gündüz farından nası anlasınlar :D

dönüşe duyarli sisleri bile bilmeyen polisler var, bana ceza kesmeye kalkti ,''sislerin yaniyo beni gorunce kapattin'' diyor bana..arabanin özelligi diyorum anlamıyor,arabadaki amirine söyledim cektim karsisina gosterdim de öyle inandılar yirrtik..

Varol abim zaten düğmeyle açıp kapatıcam demiştin yaptırmadan önce sonradan parklara bağlattım dedin ama.. :)

evt bağlatacaktım..ama bu sunuculuk işi çıkınca vakit daraldı onlar için oraya kablo çekme biraz zor zaman alacak diye parklara bağlattım..bir dahaki sefere durup anlatacağım..islerin altında tamponun imzamda resimde yanıyor..ordan da görebilirsiniz

abi keşke açma kapama yaptırsaydın..ledleri audi ninkiler gibi mi yaptırdın bu arada ?

can sıkcak bisey yok, polis gunduz farlarini sis lambasi sanmis.. ama arka sis lambasini yakanlara rastlayinca bende su yontemleri izliyorum: ya uyarıyorum yanlarına geçip kapat diye, geçemiyosam uzunları yakıyorum, uyarmama ragmen kapatmıyosa önune gectigimde ben yakiyorum :D

Geri
Üst Alt