Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güle Güle KY LEON

RedLine

Kayıtlı Üye
KY Leon'u sattım arkadaşlar. çok uğraştım, çok emek verdim, şekilden şekile soktum. Gizliden gizliye arabamın takipcisi Mehmet kardeşim dünkü ısrarlarına dayanamadım, Allah hayırlı uğurlu etsin kazasoz belasız binsin inşallah güzel insan.

Bu bendeki son görüntüsüdür...
(uğurlarken)

Güle Güle KY LEON - YouTube

Hayirli olsun oncelikle. Umitkoy galeriya park yerinden yayan gitmekte baya kotu olmus vidyonun sonundaki oflama herseyi anlatiyor.

KY Leon'u sattım arkadaşlar. çok uğraştım, çok emek verdim, şekilden şekile soktum. Gizliden gizliye arabamın takipcisi Mehmet kardeşim dünkü ısrarlarına dayanamadım, Allah hayırlı uğurlu etsin kazasoz belasız binsin inşallah güzel insan.

Bu bendeki son görüntüsüdür...
(uğurlarken)

Güle Güle KY LEON - YouTube

Hayırlı olsun daha iyisini alırsınız inşallah

Hocam seni tanımasamda videonun sonundaki arabanı takip edişin ve üff'lemen fena dokundu bana... Hayırlısı olsun... Daha güzelini alırsın inşALLAH.

Arabayı sıfır aldığında bebeğin gibi bir kaç sene sonra arkadaşın gibi oluyor, sen bir arkadaşından ayrıldın ama inşallah bir bebek kapında bekler... Hayırlısı olsun.

Hayırlısı olsun şimdiden Kadir kardeşim... yenisine sağlık... ne almayı düşünüyorsun? :)

Geri
Üst Alt