Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güle Güle KY LEON

kadır arkadasımız yenı aracını almış !!!! dun gece getırdı baktık sevdık gıdıkladık... cok ıyıydı ılk fotoyu kendısı koymak ıstıyordu ama ben gızlıce cektım koyuyorum kusura bakma kadir

kadır arkadasımız yenı aracını almış !!!! dun gece getırdı baktık sevdık gıdıkladık... cok ıyıydı ılk fotoyu kendısı koymak ıstıyordu ama ben gızlıce cektım koyuyorum kusura bakma kadir
:D daha yeni görüyorum. ewet kıwanç yeni arabam bu ilk resimleri ben paylaşıp surpriz yapacaktım dayanamadın demi :))

konuyu geç gördüm videoyu izledim offlamadan sonra bi sigara yaktım bana bile koydu hayırlı olsun

Arkadaslar yeni aracimi aldim. Yine leon oldu bu seferde ilginc bi renk oldu :) Citrus Yellow. Yakinda resimlerini paylasacagim

hayırlı olsun değişiklik iyidir şimdi en azından taxi diye durdurmazlar :)

Geri
Üst Alt