Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güle Güle KY LEON

benım fıestayı alıcan dımı !!! :D yanında bı depo mazot la bıde jack :D kih kih kih kih !! alan arkadasımıza hayırlı olsun sanada paranla gonlune gore bı araba almak nasıp olsun

Hayırlısı olsun arkadaşım. Alan arkadaşta eve kadar bırakayım derdi bir çok kötü olmuş arkasından bakman.

Telefonda da görüştüğümüz gibi kardeşim hiç sıkma canını daha iyilerine sahip olacağına adım gibi eminim ,yeterki Allah can sağlığı versin

KY Leon'u sattım arkadaşlar. çok uğraştım, çok emek verdim, şekilden şekile soktum. Gizliden gizliye arabamın takipcisi Mehmet kardeşim dünkü ısrarlarına dayanamadım, Allah hayırlı uğurlu etsin kazasoz belasız binsin inşallah güzel insan.

Bu bendeki son görüntüsüdür...
(uğurlarken)

Güle Güle KY LEON - YouTube

Allah daha iyilerini nasip etsin kardeş...

benım fıestayı alıcan dımı !!! :D yanında bı depo mazot la bıde jack :D kih kih kih kih !! alan arkadasımıza hayırlı olsun sanada paranla gonlune gore bı araba almak nasıp olsun
fiestayı alırım mazotuda doldurursun yalnız alacağın Jack sayısını Levent başkan belirler ona göre :D kabulse alıyorum [MENTION=19]06 levent 534[/MENTION]
Hayırlısı olsun arkadaşım. Alan arkadaşta eve kadar bırakayım derdi bir çok kötü olmuş arkasından bakman.
sağolasın. sorma ya binip gittiler bırakmadılar işte :D
Telefonda da görüştüğümüz gibi kardeşim hiç sıkma canını daha iyilerine sahip olacağına adım gibi eminim ,yeterki Allah can sağlığı versin
Çok sağol Onur'um

hayırlı olsun kadir fr alırız takma kafana

Geri
Üst Alt