Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güle Güle büyük Kaptan..!

Lejyoner

Administrator
397252_368582533219814_1897342814_n.jpg

Kızlarına Türkçeyi ve İstiklal marşını bile öğreten,3000.golünü attığında yönetim tarafından verilen özel primi Mehmetçik vakfına bağışlayan,Fenerlisi,Beşiktaşlısı Galatasaraylısı ve Trabzonsporlusu bir cok futbolseverin gönlüne taht kurmuş,örnek kişiliği düzgün aile yaşantısı ile futbol camiasının büyük takdirini toplayan yaşayan efsane Alex bugün iki üc kıskanc karakter yoksunu şahıs tarafından çok sevdiği Türkiyeden ve fenerbahçeden uzaklaştırılmıştır,yolun acık olsun bu kalpler seni unutmayacak..

Ekli dosyalar

• 397252_368582533219814_1897342814_n.jpg
    397252_368582533219814_1897342814_n.jpg
    45.7 KB · Görüntüleme: 21
son yıllarda gelen en kaliteli adam futboluyla saygısıyla insanlıgıyla bir gün bu büyük taraftarın ve takımın başına ( aykut dengesisisin yerine ) hoca olarak gelecegine inanıyorum futbol zekasıylada takımı sırtlıyacagında eminin o günler inş çok yakın güle güle git büyük kaptan biz fb taraftarı olarak seni hiç unutmayacagımıza sözz en büyük fenerbahce sampiyon fenerbahçe ...

Görevini yaptı karşılığını fazlasıyla aldı..Belki gitmesi böyle olmamalıydı fakat yapacak bişey yok artık ve bundan sonra bu konuda yapılan her eleştiri Fenerbahçe'ye zarar verir

Bu durum umarım Fenerbahçe taraftarları ve futbolcuları arasında bir bölünme yaratmadan yada takımına bir küslük yaratmadan atlatılır.

inş tabi önce fenerbahce için hayırlı olur ama efsanemizin dedigi gibi hayatımın en üzücü imzasını sözleşmemin feshine attım böyle gitmemeliydi hakkaten :(

ben Galatasaraylıyım ama futbulcular ve yönetim gelip geçicidir. bizim aşkımız renklerimizdir. parasını aldı toğunu oynadı faydalıda oldu fener bahçe ve türk futbolu için hayırlısı olsun...

aykut alexin heykelinide bir gece operasyonunda söktürür :) şaka maka bir yana aziz türk futbolundan elini cekmediği sürece fenerbahcede zarar görür türk futboluda. adam klübü babasının ciftliği gibi yönetiyor. alexe yapılan davranış yanlış bunu cözemeyecek kadar basiretsiz bir başkan var ortada.

Geri
Üst Alt