Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gözlük veya lens kullanıyormusunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
miyop astiğmat var, astiğmat derecesi yüksek olduğu için 8 yıl gözlük kullandım. Son 7 yıldır da sadece lens kullanıyorum. Gölüğe geri döenmek istemem, her tozda yağmuda sıcaklık farkında cam temizlemek çok can sıkıcı. Ameliyat için de acelem yok bu şkeilde gideceği yere kadar gitsin diyorum.

bende lens kullanıyorum tek sorun tak-çıkar tak-çıkar birde derslerim sabah 8.30da başlayınca eziyete dönüşebiliyor

Astigmat olduğundan araba kullanırken mecburi takıyorum gözlüğü

aynen bendede var astigmat ama taktım taktım bı duzelme olmadı bende cıkardım bı daha takmadım ama gecen hafa tekrar muayene oldum araba kullanırken takarım artık..

konuyu hortlatmış olcam ama üstüme vazife düşmüş gibi lens kullandığımı sizle paylaşmak istedim :D onun dışında pembe ciciko gözlüğümde var ama kullanasım yok

walla ben aynı fikirde değilim Ogün, bu arkadaş şu an aramızda aktif değil bunu biliyorum. başka bir yerde burayı karalıyor mu karalamıyormu orasını da bilemem ama ben Alp'i tanıdığıma memnunum. Alp yada sen farketmez, birileri hakkınızda negatif bir elektrik yayıyorsa açıkçası buna üzülürüm. Tartışma yaratma pozisyonuna kesinlikle girmek istemem, senede en fazla bir kaç kez gördüğünüz birileri ile bu tarz yakınlaşmaların bize yakışmadığını düşünüyorum. Ben bi tarafımı da yırtsan Alp Alptir sende sensindir. Kişileri değiştirmek illede bizim düşündüğümüz gibi düşünmesini sağlamak gibi bir niyet içerisinde olduğumuzu da sanmıyorum.

Ben farklı özellikteki apayrı insanların aynı çatı altında toplanabilmesini alkışlamak istiyorum. Bu alkışlar lütfen farklı pozisyonlarda şiddet eğilimine dönmesin. Hiç birimiz diğerine benzemiyoruz bunu unutmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt