Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Göze Gelmek..

Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın...

Geçmiş olsun ucuz atlatmışın en kötüsü bu olsun inşallah tampon sıkıntı değil kaportada bişey olmaması sevindirici....:eek:key:

gerçekten çok üzücü bir durum. arabamı aldığım ilk gün yakın bir arkadaşım arabayı merak etti ve görmek istediğini söyledi. aracıma baktıktan sonra birşeyler yemek için araçlarımızı yanyana otoparka çektik ve birazda alkol aldık. yemek bitiminde en yakın arkadaşımgeri çıkarken kendi arabasıyla plakasız aracımın tamponuna dokundurdu ve kurşun kalem büyüklüğünde bir çizik oluştu. ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırdım resmen şok olduk. düşünün aracı alalı daha 2 ssat olmuş tuve hemen nazar değdi. herhalde hayatımda hiçbirşeye bu kadar canım sıkılmamıştı:(

alkol alkol alkol..ders olmalı bence

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. Çok can sıkıcı, evet. Ama olduktan sonra da geriye yapacak pek bir şey kalmıyor. Şasede ya da çamurlukta hiç bir şeyin olmaması en büyük şansım oldu sanırım. Renk konusundaki endişelerimi giderdiniz ama, sağolun :D

gecnis olsun nazar bende yeni leon aldim sari renk cok goze batiyo dualarla biniyorum dun maltepe sahilde giderken ana bi baktim bagaj kapagi acik durdum kapatmayi denedim yok gecede yasladim duvaara sabaha kadar uyku uyumadim sabah dogusa goturdum bagaj kilidi bozulmus durup dururken. hemen bi nazar boncugu koymam lazim.

O nazar boncuğunu taktım hemen ben ama bana mısın demedi baksana :) Senin arabayı da kendiminkini ararken görmüştüm güle güle bin kazasız belasız inşallah. İlk hafta arabayı dışarı park ettim. Balkona çıkıp çıkıp seyrettim. Nasıl bir hevesse artık. Belki de o yüzden oluyor bunlar hep..

Geçmiş olsun,ufakta olsa can sıkıcı durum..

Kayadibinede teşekkürler ilgileri için..

Çok geçmiş olsun bende boya farkı olcagını sanmıyorum sonucta servis yapıcak bu işi tekrar cok gemıs olsun :(

Gecmis olsun. Allah beterinden saklasin.

geçmiş olsun ufak bişey allah beterinden korusun

ton farkıda olmaz merak etme benım basımada geldı aynı yer arka tamponla kapının bırlestıgı yerı taktım duvara yapıldı servıste yaptırdım sorun olmaz

Geri
Üst Alt