Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gözümden sakındığım ibizamı satıyorum

Hayırlı satışlar insallah değerini bilen bir kişiye satarsınız simdiden hayırlı olsun

16LJA51

38den aşşağı verme derim.. Hayırlı satışlar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

hayırlısı olsun her iki tarafa da...

selamlar, yurtdışına çıkacağım için gözümden sakındığım ibizamı satıyorum. ilk aracım olduğu için gerçekten çok titiz baktım.
Seat Ibiza 1.4 Style 2013 Model 38.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 255563326
ilanda gerekli açıklamayı yaptım, son olarak düşündüğüm fiyat 38.000'dir. araca şuan en son 37.500 teklif gelmiştir. yılbaşından sonra en yüksek verene vereceğim.
saygılar

Vay kardeşim stickeri ben yapıştırmıştım Aslan'a :) hadi hayırlı satışlar

Sent from my iPad using Tapatalk

38den aşşağı verme derim.. Hayırlı satışlar..

valla 38 diye düşünüyorum boludan yeni geldim en son 37.250 verdiler aklımdaki fiyatta odur :)

hayırlısı olsun her iki tarafa da...

eyvallah sağolun

Hayırlı satışlar

Allah razı olsun sağolun

Vay kardeşim stickeri ben yapıştırmıştım Aslan'a :) hadi hayırlı satışlar

abicim stickeri @igci_01 mehmet abi yapıştırmıştı :D

Sent from my iPad using Tapatalk

Hayırlı satışlar..

Sağolun

kusura bakmayın bayadır giremiyordum foruma, araba halen satılıktır. ocak ayı vergisinide yatırdım aklımdaki fiyat 38.000'dir

Geri
Üst Alt