Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gözü olanın...

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Dün E-5'te araba kullanmayı bilmeyen şerefsizin biri arkama takıldı sonra geçince yediremedi herhalde hırs yaptı geldi unonun giremeyeceği yere arabasını sokmaya çalıştı ilki başarısız ikincisi bonus geldi arka tamponu vurdu benım arabanın tamponuna neyse plakasını aldım saga cek falan tamam dedi der demez aniden yanyola girdi araba sıkıştırdı beni gıremedim nese aradım ogrendık bılgılerını gıttık araba garanti bankası mudurune tahsıs edilen araba arac sahıbı kadın kıbrısta kızı kacırıyor arabayı ufak beyınlı sevgılısıne veriyo arabayı oda carpıyo bıze bugun gıttık masraf 3.500-4000 arası far tırnakları kırılmıs ıcerden bı kaç bişey daha var geldık tutanak falan floryaya arkadan ben vurmus gozuktugum ıcın sorun oluyo sımdı kadını aradık yarın ne olcak Allah kerim...

Allah yardımcın olsun kardeşim..
velakin benim yardımcı olabileceğim bişi varsa burdayım biliyosun..

hangi arabaylaydın kanka

geçmiş olsun kanka
allah beterinden korusun

gerçekten allah yardımcın olsun kardeşimm.. inş halledilir sorunun..

Kardesım gecmıs olsun goze gelmek kadar kotu bısey yoq

Abidik gubidik adam çok yolda maalesef. Geçmiş olsun Doğucum.

Saolasınız beyler o kaçan elemanı bulucam zaten kadın elemanını yolluyo zabıta kabul etmicem o lavugu takıcam tampon diye oraya...

Geri
Üst Alt