Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gözü olanın...

En pis ve sinir bozucu işlerden biri bununla geçmiş olsun Allah kimseye gostermesin...

geçmiş olsun dou.tam katıksız ..çmiş.bizim farlar da pahalı ya benim teki 2 nin üzerinde değişti sadace köşesinde ufacık bir kırılma vardı tamponun esnemesinden dolayı.seninde tırnak kırılmış eğer senin karşılama durumun olursa farda problem yoksa tırnakları tamir ettir istersen.
plakasınıda afişe etseydin keşke,geçende banada musallat oldu gri-mavi arası böyle bir uno...

Yarın edicem Timur'cum bu arada araba eski kasa A4 o çocugu bulucam kaçmak nasıl oluyomuş ozaman belli olcak farıda bekleki gelsin...

Öncelikle Geçmiş olsun Dou...

Aranızda tutanak tuttunuz mu anlıyamadım pek..?Eğer tuttuysanız böyle bi durumda senin kağıt üzerinde arkadan vurmuş olasılığına karşılık ondan,tutanağa kendinin park ederken çarptığını yani suçu kabullenmesini isteseydin keşke...

böyle adamlar vurup neden kaçar anlamıyorum lan zaten vurdun ve bir rapor tutacaksın trafik sigortan ödeyecek elin cebine girmeden halledeceksin ne bu arkadan küfrettirme merakı ve isteği anlamıyorum

geçmiş olsun kardeşimm

Öncelikle Geçmiş olsun Dou...

Aranızda tutanak tuttunuz mu anlıyamadım pek..?Eğer tuttuysanız böyle bi durumda senin kağıt üzerinde arkadan vurmuş olasılığına karşılık ondan,tutanağa kendinin park ederken çarptığını yani suçu kabullenmesini isteseydin keşke...

Abi adam çarptı yanyola kaçtı bende tam girerken araba kesti önümü kaçtı ama plakasını almıştım...

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

böyle adamlar vurup neden kaçar anlamıyorum lan zaten vurdun ve bir rapor tutacaksın trafik sigortan ödeyecek elin cebine girmeden halledeceksin ne bu arkadan küfrettirme merakı ve isteği anlamıyorum

geçmiş olsun kardeşimm

Aynen öyle saol kardeşim madem .ötün yemiyor yapmayacaksın arkadaşım...

Geçmiş olsun kardeş. ALLAH muhafaza ben kadın falan dinlemez mahfederdim. İnsanlar paranın nasıl kazanıldığını bilmiyorlar. Bazen sert bir şekilde anlatmak lazım. Geçmiş olsun tekrar

Geri
Üst Alt