Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

göstergelerde yakıt farkı _?

pilli

Kayıtlı Üye
arkadaslar ıyı aksamlar benım kuzenımde 1.2 tsi 110bg leon var ..bugun benı arayıp soyle bı sıkıntı var dedı .. yakıt tuketımı teyp ekranında ort 6.5-7 lt gosterırken Gostergeler kısmındakı ekranda 10 lt gosterıyor dıyor ıkısınde herzmn farklı ort tuketım gosterıyor dedı..bunun sebebını bılen varmı yoksa arızalımı hangısı dogruyu gosterıyor anlayamadım_? bu konuda tecrubelı olan arkadaslar aydınlatsın bızı :)

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla biri uzun süreli ortalama biri benzin aldıktan sonraki ortalaman

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ortadakini değiştirmek istiyosa o yuvarlak tekerlekli tuşa bassın ortalama tüketimdeyken değişecek kurcalasın yani

arkadaslar ıyı aksamlar benım kuzenımde 1.2 tsi 110bg leon var ..bugun benı arayıp soyle bı sıkıntı var dedı .. yakıt tuketımı teyp ekranında ort 6.5-7 lt gosterırken Gostergeler kısmındakı ekranda 10 lt gosterıyor dıyor ıkısınde herzmn farklı ort tuketım gosterıyor dedı..bunun sebebını bılen varmı yoksa arızalımı hangısı dogruyu gosterıyor anlayamadım_? bu konuda tecrubelı olan arkadaslar aydınlatsın bızı :)
selam :)
radyo da ki yakıt tüketim değerleri yakıt aldıgından itibaren ve uzun süreli tüketimleri gösterir. Ama direksiyon arkası ekranda yakıt aldıktan sonra ki yakıt tüketimi gösterir. Bende öyle :D

selam :)
radyo da ki yakıt tüketim değerleri yakıt aldıgından itibaren ve uzun süreli tüketimleri gösterir. Ama direksiyon arkası ekranda yakıt aldıktan sonra ki yakıt tüketimi gösterir. Bende öyle :D
teşekkur ederım aydınlatma için :)
[doublepost=1451034475,1451034340][/doublepost]
Bildiğim kadarıyla biri uzun süreli ortalama biri benzin aldıktan sonraki ortalaman

tesekkurler sanırım dedıgınız gıbbı :)

ekranda da gösterge de üç türlü tüketim ortalaması var, 1 uzun süreli, 2 yakıt aldıktan itibaren, 3 başlangıçtan itibaren

Geri
Üst Alt