göstergelerde yakıt farkı _? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

göstergelerde yakıt farkı _?

pilli

Kayıtlı Üye
arkadaslar ıyı aksamlar benım kuzenımde 1.2 tsi 110bg leon var ..bugun benı arayıp soyle bı sıkıntı var dedı .. yakıt tuketımı teyp ekranında ort 6.5-7 lt gosterırken Gostergeler kısmındakı ekranda 10 lt gosterıyor dıyor ıkısınde herzmn farklı ort tuketım gosterıyor dedı..bunun sebebını bılen varmı yoksa arızalımı hangısı dogruyu gosterıyor anlayamadım_? bu konuda tecrubelı olan arkadaslar aydınlatsın bızı :)

Son düzenleme:

uur9334

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla biri uzun süreli ortalama biri benzin aldıktan sonraki ortalaman

Sent from my iPhone using Tapatalk

uur9334

Kayıtlı Üye
Ortadakini değiştirmek istiyosa o yuvarlak tekerlekli tuşa bassın ortalama tüketimdeyken değişecek kurcalasın yani

Leonidas48

Kayıtlı Üye
arkadaslar ıyı aksamlar benım kuzenımde 1.2 tsi 110bg leon var ..bugun benı arayıp soyle bı sıkıntı var dedı .. yakıt tuketımı teyp ekranında ort 6.5-7 lt gosterırken Gostergeler kısmındakı ekranda 10 lt gosterıyor dıyor ıkısınde herzmn farklı ort tuketım gosterıyor dedı..bunun sebebını bılen varmı yoksa arızalımı hangısı dogruyu gosterıyor anlayamadım_? bu konuda tecrubelı olan arkadaslar aydınlatsın bızı :)
selam :)
radyo da ki yakıt tüketim değerleri yakıt aldıgından itibaren ve uzun süreli tüketimleri gösterir. Ama direksiyon arkası ekranda yakıt aldıktan sonra ki yakıt tüketimi gösterir. Bende öyle :D

pilli

Kayıtlı Üye
selam :)
radyo da ki yakıt tüketim değerleri yakıt aldıgından itibaren ve uzun süreli tüketimleri gösterir. Ama direksiyon arkası ekranda yakıt aldıktan sonra ki yakıt tüketimi gösterir. Bende öyle :D
teşekkur ederım aydınlatma için :)

Bildiğim kadarıyla biri uzun süreli ortalama biri benzin aldıktan sonraki ortalaman

tesekkurler sanırım dedıgınız gıbbı :)

m_oslu

Kayıtlı Üye
ekranda da gösterge de üç türlü tüketim ortalaması var, 1 uzun süreli, 2 yakıt aldıktan itibaren, 3 başlangıçtan itibaren