Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gösterge sinyal arızası

Denzci2641

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm
İyi günler
Aranıza yeni katıldım. Eğer yanlış bir işlem yaptıysam affola. Bende 2008 1.6 stylance lpg li leon var. Şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. Sol sinyal verdiğimde göstergede hızlı hızlı yanıyor. Bu ampül yanmadığında olur ama ampüller sağlam. Dışardanda normal yanıyor sinyaller sadece iç göstergede hızlı yanıyor ve sadece sol sinyali yakınca yapıyor. Çözemedim böyle bir arıza başına gelen var mı?
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Aleyküm selam .Hoşgeldiniz.Leon kullanan kardeşlerimiz yardımcı olacaklardır.Hayırlı günler.

Hızlı yanan sınyal tarafında ampüllerde amper farkı oluşmuştur enson degıstırdıgın ampul uyumsuz olabılır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı yanan sınyal tarafında ampüllerde amper farkı oluşmuştur enson degıstırdıgın ampul uyumsuz olabılır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yaklaşık 2/3 hafta önce değiştirmiştim.
Bu kadar süre sonra bu arızayı yapar mı ki. Ama yarın bakıcam ampüllere. Teşekkür ederim cevabınız için

Sinyal kablosunda yanıklık mevcutmuş. Değişimi yapıldı. Arıza giderildi. Teşekkür ederim

Geri
Üst Alt