• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Gösterge Panelini Kullanan Seatcılar

aykutx

Kayıtlı Üye
İsim
Aykut
Nereden
İstanbul
Yol biglisayarınızı hangi mod'da kullanıyorsunuz ? Bence bu modlardan biraz kullanıcısının modunuda anlamak mümkün. Allahım nasıl bir cümle oldu.

Bence..

Saat Modülü: Aceleci, sürekli bir yere çalışma çabasında olan ve saatlik iş planı olan seat kullanıcısı.
Yakı Tüketimi: Yakıt tüketimine önem veren, her rampada gözü istemese de anlık yakıt tüketimine ve ortalamaya kayan arkadaşların modulü. Şahsi fikrim benzinli seat kullanıcıları daha ağırlıklı olarak buradan ayrılmıyor :)
Katedilen Yol: İstemeyerek gitmek zorunda olan seat kullanıcısı. Gidince, götürene "bak bu kadar yol geldim" diye çıkışıcak insan muhtemelen.
Sıcaklık: Rahatına düşkün seat kullanıcısı. Arabasından çıkmadan önce akrabotik hareketlerle montunu giyebilen şahsiyettir.

Peki siz hangi mod'u kullanıyorsunuz?

İsim
Anıl fuat ülkem
Nereden
İstanbul
Plaka
34 DN 0961
Range - Kalan Km :D Lpg olduğu için bir anormallik olurda benzin yakmaya başlarsa haberim olsun diye :p

YEKTA

Kayıtlı Üye
İsim
YEKTA
Nereden
Kocaeli
sıcaklıkta çünkü zaten hava 4 dün altına düşünce uyarı sesi ile uyarıyo arabam tarafından uyarılmak ta hoşuma gitmiyor yanıp sönüyor birde arabanın içinde dışarısını kestiremiyorsun ani soğumalarda buzlanmaya karşı temkinli olmak iiçin devamlı sıcaklık göstergesindeyim

aykutx

Kayıtlı Üye
İsim
Aykut
Nereden
İstanbul
Sürekli değiştiriyorum ama illaki birinde daha fazla kalıyorumdur. Yakıtımla ne kadar gideceğimi gösteren modda daha çok kalıyorum sanırım :)

ablakad

Kayıtlı Üye
İsim
Tahir TOSOLAR
Nereden
Antalya
Plaka
16 ARU 70
ilk sırada; tabi-ki de; yakıt tüketiminde,,, çoğunlukla,,, çok ilgimi çekiyor... hele hele uzun yollarda...:) sonrasında ise ortalama yakıt... kalan KM... vd.))))))

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
İsim
serhan birgit
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HE 2510
İlk seatımın 2005 te marşına bastığımda range ayarlamıştım ogünden bugüne halen daha rangede kullanıyorum.

ims

Kayıtlı Üye
İsim
Mete
Nereden
İstanbul
Araç
Diğer
%95 Sicaklik, kalani da yolculuk süresi ve ortalama tüketim

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt