Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gösterge Lambası yanıp sönüyor bi bakarmısınız?

cutter

Forumdan Uzaklaştırıldı
920101ac15b123d562d6b7ad060d9b88.jpg
Arkadaşlar fotoda gösterdiğim gibi lamba sabahtan beri yanıp sönüyor neden acaba yardımcı olursanız sevinirim?

Ekli dosyalar

• 920101ac15b123d562d6b7ad060d9b88.jpg
    920101ac15b123d562d6b7ad060d9b88.jpg
    37.7 KB · Görüntüleme: 68
Valla Leon'un arıza ışıkları hakkında bir bilgim yok malesef :)

Araçta göze çarpan bir problem varmı? Yanıp sönen bu ışık haricinde..

yok hocam hiç bir problem sabah benzin azaldığı için benzin almam için ikaz lambası yanıyordu yeni benzin ve lpg aldım bu ışık yanmaya başladı

yağında sıkıntı var en kısa sürede yağına baktır. Benim leonda da oluyodu içinde yağ kalmamış

Anladım..

Valla şimdi o ışık neyin nesidir bilmiyorum. İnternette baktım o ışığın yandığını gören duyar yaşayana rastlamadım :)

LPG dediğinizde aklıma ilk gelen şey LPG'li bazı araçlarda araçların arıza lambası yaktığı oldu..

LPG ile alakalı olabilir.

Aracı bilgisayara bağlatmakta, gerekirse LPG ayarını tekrar yaptırmakta fayda var diye düşünüyorum :)

Umut yağ eksilince yağ simgesi çıkmıyormu.. O yukardaki uyarı Soğutma suyu uyarısı olması lazım..

bende bu sıkıntı 2 kere oldu o ışık yanıyordu, ilk gittiğimde yağ azalmıştı 2. gittiğimde kalmamışa yakındı ve sadece o ışık yanıyordu.

evet hocam yağ eksik olduğu zaman diğer gösterge lambası yanıyor sanki soğutma suyu ile alakalıysa ne yapmalıyım?su mu takviye etmeliyim?

ilk yağına baktır yarın sonrasında o su için bi fikrim yok :(
baktırdıktan sonra pmden beni haberdar edersen sevinirim meraklandım

Geri
Üst Alt