Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

görunmez cam filmi

bana markasını bulun distiribütörlüğünü bile alırım tam istediğim olay

iyi de hiç bi mantiği yok ki..
aracin içinden olan çekimde cam filmi devreye girdiğinde dişaridaki hiç bir şey net seçilemiyor görülemiyor..

cam filminde öyle birşey yok..en koyusunu bile yaptirsaniz yine de dişaridaki nesneler net bir şekilde seçilebiliyor ancak koyuluğa bağli olarak karanlik gözüküyor..

Peki ama içerden dışarısı puslu görülüyor hatta görülemiyor bile nasıl olcak...:confused:

bu olay Maybach'ta vs. o sınıf arabaların cam tavanlarında benim bildiğim en az 3-4 senedir var..
yanlış hatırlıyo olabilirim ama cam küçük miktarda elektrik akımı verilince opaklaşıyo..

bu olay Maybach'ta vs. o sınıf arabaların cam tavanlarında benim bildiğim en az 3-4 senedir var..
yanlış hatırlıyo olabilirim ama cam küçük miktarda elektrik akımı verilince opaklaşıyo..

şimdi ben yazacaktım, bu videoda eski. Bu elemanın bayada bir arabası var yanlış hatırlamıyorsam :D

şimdi ben yazacaktım, bu videoda eski. Bu elemanın bayada bir arabası var yanlış hatırlamıyorsam :D

hatta anadolu yakasına geçerken arabada sana bahsetmiştim sanırım bu fantazimden :D

tüm camlar böyle olacak, ön cam bile 3 numara film, çevirmeye girdiğimde tak basıcam düğmeye içerisi akvaryum gibi

güzel fantezide TR'de bunu yaptırmaya bir leon parası alırlar. Adam Continental GT ye yapmış :D artık magnumdan çıkarsa bizde yaptırırız :eek:

Ferrari California'nın tavanı kapalıyken cam tavan öyle kararıp koyulaşıp istendiğinde daha açık bir hal alabiliyor..

Geri
Üst Alt