Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gördüğüm ilk Leon :)

bammbamm83

Kayıtlı Üye
Eski fotoğrafları karıştırırken bulduğum cep telefonu ile çektiğim bu fotoğrafı sizinle paylaşmak istedim. Canlı olarak gördüğüm ilk Leon buydu sanırım :)

Image355.jpg

10 Ekim 2005'te çekilmiş fotoğraf, test aracı olduğunu tahmin ediyorum, doğru mudur?

Kesinlikle test aracı bizde 2005de akşam reklamlarda izlediğimizde sabah arabayı incelemeye gitmiştik :)

evet kesinlikle test aracıdır.taksiler bile şahinmiş o zamanlar.:D

kayadibi nin aracı olmasın plaka cok uyumlu:D

valla ben ilk gördüğümde 147'nin çakması deyip sinir olmuştum.. :D :D

ben ilk gördüğümde orta konsolu hiç sevemiştim, radyo aç kapa ses düğmesi sağda çok çirkin gözükmüştü gözüme. Taaa ki golf merakım başlayıp bunun benzeri daha makul ne vardır deyip ilk testimi 2,0TFSI ile yapana kadar da dikkatimi hiç çekememişti.

147 ile hayli benzerlik var zaten..
Autoshow '06'da Seat'ların başında duran adama da demiştim bu aracı tasarlayan adamın önceki tasarımı 147'ydi o nedenle bariz benzerlikler var vs. diye adam kabul etmemişti.. :)

Geri
Üst Alt