Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gördüğüm En Gereksiz İcat

leo54

Kayıtlı Üye

Böyle bi ürünü niye tasarlarlar anlamıyorum Kovayla arabaya su döküp yıkasam daha kolay ve mantıklı olur. Bunu icad eden adam ölmüş arkadaşlar :D

Bende bunun sadece uç kısmı olan var ve daha fazla tazyik atıyor :) Normal çeşmeyi açsan daha çok tazyik atar heralde

Adı "taşınabilir" :)

Ya artık ben bir tek şeyi biliyorum. Parayı kazanmak mesele değil, parayı elde tutabilmek mesele. Böyle saçma sapan bir alete para veren varmıdır diye sormayacağım muhakkak vardır ama göz var nizam var. Böyle bir aletle ne derece yıkama yapılır sizce de ? :)

Neyse bize; her malın bir alıcısı vardır diyerek, alana da satana da hayırlı olsun demek düşer.

Arabada bıraktığı kılcal çizikler için pasta cilayı da hediye ederse tam bir pazarlamacılık örneği derim :eek:key:

gittim incelemeye bu urunu almayı dusunuyordum baktım dogru duzgun tazikli su vurmuyor ki bende videoda birşey sandım. normal hortumun ortasına parmağımı bastırdıgımda bundan tazikli vuruyor valla.

Geri
Üst Alt