Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gördüğüm İlanı paylaşmak istedim...

bu fıyat istanbulda geçerli olan fıyattır.ama sızın orda da çok pahalı olacagını sanmam bi fiyat alın ona gore degerlendırın olmassa istanbuldan kargoyla alırsıınız

bu fıyat istanbulda geçerli olan fıyattır.ama sızın orda da çok pahalı olacagını sanmam bi fiyat alın ona gore degerlendırın olmassa istanbuldan kargoyla alırsıınız
geçende buraya aerodinamik tampon sormuştum 2000+işçilik+boya fiyat verdiler cupra sormaya çekindim doğrusu :) yarı fiyat olsa yine pahallı bence Yakında Denizli büyükşehir olacak ve yetkili servis sayısında artış olur diye düşünüyorum ozaman rekabet olacağı için bizlere verilen hizmet ve fiyat daha iyi olur diye umuyorum....

kıvanc kardes sadece cupra on tamponu sor bence cok ucuk bır fıyat cıkaracaklarını dusunmuyorum brazda ındırım yaparlar bence

eski kasa tamponu. Ön farları deiştirerek kullanılır ama. :)

:) eyvallah kardesım ben almım mutluyum boyle bı sor sorustr bakalım ne dıcekler servıste

Geri
Üst Alt