Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Görüntü Sistemi Yardım

Evrensel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar. 2015 TDI DSG Leon aracım var. Navigasyonlu, geri görüş kameralı bir görüntü sistemi taktırmayı düşünüyorum. Piyasada birçok marka mevcut. Aklıma takılan şey, malumunuz mevcut haliyle buradan birçok ayar yapabiliyoruz. ESPnin kapatılmasından tutun, far sensörü hassasiyetine kadar birçok ayar. Bu navitech vb. sistemleri taktırdığımız zaman, bunlardan aynı ayarları yapabilecek miyiz ?

Arkadaşlar merhabalar. 2015 TDI DSG Leon aracım var. Navigasyonlu, geri görüş kameralı bir görüntü sistemi taktırmayı düşünüyorum. Piyasada birçok marka mevcut. Aklıma takılan şey, malumunuz mevcut haliyle buradan birçok ayar yapabiliyoruz. ESPnin kapatılmasından tutun, far sensörü hassasiyetine kadar birçok ayar. Bu navitech vb. sistemleri taktırdığımız zaman, bunlardan aynı ayarları yapabilecek miyiz ?
Necvox ve avgo modelleri bizim araçlar için en uyumlusu bildiğim kadarıyla bir mod fonksiyonu kullanılmıyordu oda zaten tdi araçlarda yok bilgisi olan diğer arkadaşlar daha fazla yardımcı olur

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt