Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gökhan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HAPYBIRDHAY KARDEŞİM NİCE MUTLU YILLARA YENİ YAŞIN HAYIRLI OLSUN İSTEKLERİN HEP GÖNLÜNCE OLSUN:eek:

gökhancım mutlu yıllar bol alkolsüz günler dilerim :D

doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim hepberaber nice güzel mutlu senelere inşallah..

serhat'ım...gökhan sadece özel günlerde vb.ortada hep bizi yukardan seyrediyor...adam siteyi kurdu kayıp...fakat face'de veya taksimde barlarda mevcut.

serhat'ım...gökhan sadece özel günlerde vb.ortada hep bizi yukardan seyrediyor...adam siteyi kurdu kayıp...fakat face'de veya taksimde barlarda mevcut.

Abi Gökhanın hızını takdir ediyor bekardır ne yapsa yeridir diyorum e tabi gözü arkada kalmıyo bizler burdayız o vursun kadehlere bakalım:cool:

cezmi abi öyle deme ya izliyorum ben buralardayım birazda işlerden dolayıydı ama artık buralardayız.Bi akşam bi alkol ortamı yapalım cezmi abi özledim valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt