Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

göçük düzeltme

1 saat önce bana floydian ( Alp ) 'de bundan bahsetmişti buraya geleceğini vs söylemişti o zaman inceledim siteyi güzel uygulamaya benziyor. Benim diğer araçtada bir karış gibi kapıda göçük var çizgi halinde düşünebilirim burasını. Paylaşım için teşekkür ederim Zafer abi :)

guzelmıs gercekten bızım arabanında ıhtıyacı var aslında :)

tesekkurler abim :)

orjinalliği bozmama açısından çok güzel uygulamalar artık böyle titiz çalışanlar pek yok maalesef hep aynı laflar o kadar da olur abi, orayıda görmiyeceksin abi, bu kadar oluyor abi , nefret yani

sürücü kapısında bi salağın tornavida ile ufaktan deşme izi var ne zamandır, işe yarar mı acaba..
yoksa kapıyı değiştircem.. :D :D

orjinalliği bozmama açısından çok güzel uygulamalar artık böyle titiz çalışanlar pek yok maalesef hep aynı laflar o kadar da olur abi, orayıda görmiyeceksin abi, bu kadar oluyor abi , nefret yani

Zafer abi ben seni iyi bilirim bu durumlarda ne yaptığını güldüm neye güldüm senin bu cevaplara verdiğin tepki refleks en son doğuş'ta araba lifteyken alayına fırça atmıştın ama gerçekten HAKLI olarak...:D

off ya benim laptop açmıyor bu sayfayı

Varol abi sende problem yok, sitede problem var dün birşeyi yoktu :)

Geri
Üst Alt