Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gıcırtı sesi

Asteryus

Kayıtlı Üye
2 aylık ibizamdan sag on tekerden kasislerden gecerlen gicırtı sesi geliyor. 2 gündür yagmur cok fena yagiyor acaba ıslandığı için mi bu ses geliyor yoksa bi sorun mu var anlamadim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba hemşerim :) sürtme sesine benzer mi ?

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Birde yavas giderken ses filan gelmiyor. Bozuk yolda ilerlerken bazen yapiyor. Tam gicirtiyida tarif edemiyorum

Servise yada ustaya götürün abi. Bir yerlerde gevşeklik olabilir. Sıkıntı yaratmasın sonra

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Zaten garantili olmazsa servise götürürüm

Gıcırtı sesi genelde yaydan gelir yada amortisör takozunun iyi sıkılmadığından gelir yay takıldı ise tam oturtma yapılmamıştır yayları kontrol ettirin @Asteryus

kurye ile elden teslime verildi

Gıcırtı sesi genelde yaydan gelir yada amortisör takozunun iyi sıkılmadığından gelir yay takıldı ise tam oturtma yapılmamıştır yayları kontrol ettirin @Asteryus

Araci alali daha 2 ay oldu 2500 km de simdiye kadar yoktu. Bir iki gundur boyle

Araci alali daha 2 ay oldu 2500 km de simdiye kadar yoktu. Bir iki gundur boyle

Sert bir cukura girdiniz mi yada yağmurda sürdükten sonra yattımı araç bazen hareketli yerler pas yapabiliyor bir süre sonra kesmesi gerekir ama pas durumunda
Benim tavsiyem amortisör ön takımdan anlayan bir usta baksın yoksa servise bir gösterin
Neticeyi mutlaka yazın farklı birşey ise aklımızda olsun

Geri
Üst Alt