Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fullink olan araçlarda youtube oynatma

uataman

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Linkteki programı indirerek youtube videolarını android telefonlarınız üzerinden izleyebilirsiniz . Araçta fullinkin açik olması gerekiyor.
Bloğun sahibi programi sık sık güncelliyor. Guncel versiyonlarda çıkan sorunlar çözülüyor. 2017 leones samsung s8 ile sorunsuz kullanıyorum.
Selamlar...
Ataman.

CarStream (previously YoutubeAuto) for Android Auto APK download and setup | The Kiran Kumar blog

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba,
Linkteki programı indirerek youtube videolarını android telefonlarınız üzerinden izleyebilirsiniz . Araçta fullinkin açik olması gerekiyor.
Bloğun sahibi programi sık sık güncelliyor. Guncel versiyonlarda çıkan sorunlar çözülüyor. 2017 leones samsung s8 ile sorunsuz kullanıyorum.
Selamlar...
Ataman.

CarStream (previously YoutubeAuto) for Android Auto APK download and setup | The Kiran Kumar blog

Kardes denedim sadece sesi aktarıyor full link üzerinden video aktarılmıyor.Zaten bluetooth uzerindende normal olarak youtube sesleri dinlenebiliyor.Ben bi fark goremedim.

Ben indirdim ama ise yarayacağından şüphem var

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrar Merhaba,
Daha önceki mesajında ilettiğim gibi google uygulamayı sürekli blokluyor. Bu sebeple ikk verdiğim linkteki şekilde uygulamanın apk editör pro programı ile ismini değiştirmek gerekiyor. Apk editör pro 15 tolik bir program. Işlem yapılınca youtube çalışıyor. Resimledi ekledim. On saniyelik bir video çektim ancak onu eklemeyi beceremedim. Ancak şu anda aracında sorunsuzca youtube izleyebiliyorum. Ayrıca pkex media server kullanan arkadaşlar varsa plex ile birlikte de çalışıyormuş.
Selamlar...
Ataman.
cef9f60b674069ff6cb9017bc61247c6.jpg
9f6d81b3d6297ce7f22b687f2959d7c7.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt