Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fullink dışarıda açarsam garanti dışı olur mu?

peki 1240 tl nin karşılığı olarak bize tavsiye eder misiniz android kullanıcısıyım. kablolu bağlantı rahatsız ediyor mu biraz bizi aydınlatır mısınız

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Telefonum iPhone olduğundan dolayı Carplay ile kullanıyorum zaten daha önceki aracımda da mevcuttu bu özellik o yüzden ben memnunum, ihtiyacım olan bütün özellikleri kullanabiliyorum ama video vs. ekrana yansıtamıyorsun bu da benim için çok önemli bir şey olduğundan dolayı ben açtırdım, Android bir telefon hiç kullanmadım bu nedenle pek bir şey diyemem.

Telefonum iPhone olduğundan dolayı Carplay ile kullanıyorum zaten daha önceki aracımda da mevcuttu bu özellik o yüzden ben memnunum, ihtiyacım olan bütün özellikleri kullanabiliyorum ama video vs. ekrana yansıtamıyorsun bu da benim için çok önemli bir şey olduğundan dolayı ben açtırdım, Android bir telefon hiç kullanmadım bu nedenle pek bir şey diyemem.

Telefondan video izlemeyi çözdünüz mü acaba iPhone da çok uğraştırıyor sanırım birkaç defa baktım ama uygulama için uğraşamadım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Telefondan video izlemeyi çözdünüz mü acaba iPhone da çok uğraştırıyor sanırım birkaç defa baktım ama uygulama için uğraşamadım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Video izlenebilmesi için iPhonelara jailbreak yapılması gerekiyor galiba, jailbreak de yapmak bana pek güven vermediği için hiç uğraşmadım ama Android telefonlarda ekstre bir şey yapmadan video, film vs. yansıtabiliniyor diye biliyorum ama pek emin değilim (başka forumlarda bahsetmişler).

Video izlenebilmesi için iPhonelara jailbreak yapılması gerekiyor galiba, jailbreak de yapmak bana pek güven vermediği için hiç uğraşmadım ama Android telefonlarda ekstre bir şey yapmadan video, film vs. yansıtabiliniyor diye biliyorum ama pek emin değilim (başka forumlarda bahsetmişler).
Mirrorlink yok ise nasıl yapacağız bilen varmı acaba

Android Auto'da video aktarabilmek için telefonunuzu Root'lamanız lazım. Sadece mirrorlink ile telefonda bir değişiklik yapmadan izleyebilirsiniz. O da telefondan telefona farklılık gösteriyor. Bazı telefonlar direkt olarak görüntü aktarabilirken (sony Xperia) bazı telefonlarda ekstra ücretli uygulama kurulması gerekiyor. Bazı telefonlarda ise mirrorlink de hiçbir şekilde görüntü aktaramıyor. Zaten daha yeni telefonlar artık mirrorlink desteği de vermemeye başladılar.

Ben Galaxy S8 ile %99 Android Auto kullanıyorum. Sadece park halinde birilerini bekliyorsam Mirrorlink ile youtube'dan video açıyorum, o da 35 liralık bir uygulama sayesinde.

Geri
Üst Alt