Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fullde gercekten %7 indirim var mı?

Valla bizde de musteri aynisini diyor erkan bey :))
Farkli bir hesaplama sistemi olan bayi varsa buyursun oradan alsin diyorum:)
Keza full'den baska indirimli satan bayii de yok..siz ordan alsaniz da almasaniz da full yukselise devam edecek,siz kendinizi cezalandirip pahali benzin almis olacaksiniz:rolleyes:
Yani evet acikcasi ben de sizin gibi hesaplardim , ben de ayni tavira girerdim ama isin icine girince sadece kendime eziyet ettigimi anladim :))

3 kuruş fazla veririm yok iyimiydi,kurum bırakırmıydı,performansı nasıldı diye düşünmem..

Tamam volkan Mercedes almayı düşünürsem sana gelmem o zaman:))
Full istasyonlardan başka indirim yapan firmalar var(aytemiz petrol)yani gidebilecek başka istasyonlarda mevcut..ama x olmuş y olmuş %7 indirim var diyerek beni kandıran firmayı asla marka degeri belli yakıt kalitesi ortada olan shell e değişmem..bu tabiki benim tercihim..herkesin dogrusu kendine göre değişebilir ama gercek bir tanedir..

İlanlarini acin bakin 7 nin hemen dibinde 'ye varan indirim yaziyor :)

125.jpg

Resimde 7 nin yanina dikkatli bakin biraz kucuk bi resim ama bunu bulabildim

Arkadaslar ben bp shell total opet bunlarin 95 ve 97 oktanlarini kullandim bugune kadar ama aralarinda hic bir fark goremedim eminim fullun bir farki olmayacaktir fiatindan baska..reklama para vermek yerine kar marjini dusuk tutup ucuz benzin satip reklamini yapiyordur keske ankarada ve adanada da olsada bende alsam tabi 5-10 depo kullanip tecrube edenler daha net yorumlar yapacaktir bence onyargiyla yaklasilmamali

Yahu arkadas ne kadar çok full ve küçük yazı savunucusu varmis:( o küçücük yazıların yüzünden senelerce kredi kartlarında,otomobil ve ev kredilerinde keklendik durduk...neden size kocaman puntolarla sunulan ikramı(%7)görmeyi reddedip küçücük varan kelimesini okumaya çalışıyorsunuz ki...

Yahu arkadas ne kadar çok full ve küçük yazı savunucusu varmis:( o küçücük yazıların yüzünden senelerce kredi kartlarında,otomobil ve ev kredilerinde keklendik durduk...neden size kocaman puntolarla sunulan ikramı(%7)görmeyi reddedip küçücük varan kelimesini okumaya çalışıyorsunuz ki...

+1

Geri
Üst Alt